Koledar dogodkov / Events Calendar

 Avgust 2020 


         

1. sob

Butik stream: the lost paradise (1300)

Festival Plavajoči grad (1600)

Spiral Mind (1900)

Sajeta 2020: Svojat (streaming) (1900)

Zlati gol (1900)

Stefano Bedetti Group (2000)

Glasbe sveta: Fabrizio Bosso & Luciano Biondini “Face to Face” (2000)

Dobimo se pred Škucem: Niko Novak (2000)

Eclipse: Tribute to Pink Floyd (2030)

Sajeta 2020: Etceteral (streaming) (2030)

Festival Arsana (2030)

Noč’n šiht (2100)

OjgeN (2200)

2. ned

Frajhajmska godba na pihala (1030)

Festival Plavajoči grad (1600)

Sebastjan Grego (1700)

Dobimo se pred Škucem: Chilli Space (1900)

I Filarmonici di Roma & Uto Ughi (2000)

3. pon

Tony Rose (2000)

Ljubljana Festival (2000)

m o r v e r n (2000)

Jazz Ponedeljek: Moonlight Sky (2000)

Mediadom Streaming 2.0: Nika Solce (2000)

Imago Sloveniae: Trio Tempestoso (2030)

Dejmo Probat Kvartet (2100)

4. tor

Ljubljana Festival (2000)

The Rusks (2000)

Darla Smoking (2000)

balans (2000)

Trnovfest: Black Ivy (2000)

Glasbe sveta: Zvezdana Novaković - ZveN aka zven” / Aly Keita & Hamid Drake (2000)

Zoran Predin (2030)

FriFormA\V: Cirkulacija2 – Stroj za izboljšanje sveta (2100)

Ivačič & Blackmore Duo (2100)

Trnovfest: Yu Generacija (2230)

5. sre

Ansambel Saša Avsenika (1900)

Zeleno sonce 126: Udo Brener (2000)

The tree man band / Iaria (2000)

Trnovfest: Hogminister (2000)

Poletje v Šiški: Panon (2000)

Maja Keuc Amaya (2030)

Imago Sloveniae: Marko Hatlak & Eva Dolinšek (2030)

Širom (2100)

Julijan Erič Blues Band (2100)

Noair / Daniel Vezoja (2100)

Trnovfest: Los Ventilos (2230)

6. čet

Worldwide Welshman (1800)

Jan Batagelj & Etjen Kavčič (1800)

[Studio 8.1]: Brina Kren - Kako živijo ljudje (1800)

Simm. (1900)

Eva Boto (1900)

Miusow (2000)

Johnny Bravo (2000)

Blue Papas (2000)

Trnovfest: The Flipside (2000)

Martine Thomas & Black Coffee (2030)

JARC Gregorin TRIO - JG3O (2030)

Pantaloons (2100)

Trnovfest: Kiwi Flash (2230)

7. pet

International Music Festival "Ursus" (1400)

Festival Seviqc Brežice: Festivalski predtakt in koncert: Beethoboen Trio (1930)

17. Kamfest (2000)

Kamizdat Rentgen # 14 (2000)

Fršlus z gosti (2000)

Jazz Ladies (2000)

Klemen Slakonja & bend (2000)

Festival Radovljica: Musica Globus (2000)

Trnovfest: No Offence (2000)

Nika Zore & Jure Tori (2030)

Drive-in koncert: Tabu (2030)

Divje jezero (2030)

Imago Sloveniae: Rok Zalokar Trio (2030)

Jani Kovačič (2030)

Mozart za dušo (2100)

Hamo & Tribute 2 Love (2100)

Pocket Edition (2100)

Trnovfest: King Foo (2230)

8. sob

Morywa / Dickless Tracy (1900)

Festival Seviqc Brežice: Festivalski predtakt in koncert: Guerra Amorosa (1930)

Fake Orchestra (2000)

Getonka (2000)

Hannah James & Toby Kuhn (2000)

17. Kamfest (2000)

Tabu (2030)

Edenon (2100)

Samuel Blues in Miha Erič (2100)

Rocky II (2100)

Kombo C (2100)

9. ned

Pihalni orkester Gornja Radgona (1030)

17. Kamfest (2000)

Daughter - ODPOVEDANO!!! (2000)

Festival Radovljica: Valvasorjev zvok (2000)

10. pon

Žigan Krajnčan in Nikson (2000)

17. Kamfest (2000)

Jazz Ponedeljek: Nina Virant & Eargonauts (2000)

Študentski Jam Session (2030)

Imago Sloveniae: Godalni oktet Oberton (2030)

Proper (2100)

11. tor

Festival Radovljica: Renesančna polifonija iz Ljubljane (2000)

17. Kamfest (2000)

Trnovfest: Tidal Waves (2000)

Slavko Ivančić (2030)

Mozzajik Summer Festival: Urška Supej: Lullabies for Daydreamers (2030)

Trnovfest: EMŠO blues band (2230)

12. sre

Štefan Kovač Marko Banda

Festival Radovljica: Mojstrski tečaj za kljunasto flavto z Matejo Bajt (1000 - 1700)

17. Kamfest (2000)

Honey Station (2000)

Francis I & Ruskowski (2000)

Trillity: Cookie / Bor$aleano (2000)

Poletje v Šiški: Manca Berlec (2000)

Trnovfest: Los Loa (2000)

Ditka trio (2030)

Imago Sloveniae: Slovenski tolkalni projekt (SToP) (2030)

Pickpocket Swingers (2030)

Julijan Erič Blues Band (2100)

Zmelkoow (2100)

13. čet

6. Reciklart - umetniški festival recikliranja in DIY kulture

Festival Radovljica: Mojstrski tečaj za kljunasto flavto z Matejo Bajt (1000 - 1700)

Festival Seviqc Brežice: Festivalski predtakt in koncert: Rosarum Flores (1930)

Smaal Tokk (2000)

17. Kamfest (2000)

Letni oder Ruše (2000)

Lelee (2000)

Eargonatus (2000)

Trnovfest: Dead Matches (2000)

Festival Radovljica: Beethoven, Schubert in Lannoy (2000)

Tantadruj (2000)

Severa in Gal Gjurin z gosti (2030)

Oto Pestner & Jazz Club Gajo Qt (2030)

Mozzajik Summer Festival: Alba Nacinovich & Marko Čepak Trio (2030)

Denis Beganović (2100)

14. pet

6. Reciklart - umetniški festival recikliranja in DIY kulture

Festival Radovljica: Mojstrski tečaj za kljunasto flavto z Matejo Bajt (1000 - 1700)

Festival Radovljica: Beethoven, Schubert in Lannoy (družinski koncert) (1100)

Mary (Please) Don't Go! (1500)

Jani Kovačič / Paknap (2000)

Analogue/Digital predstavlja Cosmic Sex (2000)

Anja Hrastovšek & The Oakleys (2000)

Vudlenderji (2000)

Modrijani (2000)

17. Kamfest (2000)

Trnovfest: Motörheadriders (2000)

Bilbi (2000)

Zeleno sonce Specialka: Udo Brener (2000)

Keltika (2030)

Oto Pestner & Jazz Club Gajo 4tet (2030)

Imago Sloveniae: Jani Šepetavec - In Recital with Blues (2030)

Matjaž Jelen in Samo Jezovšek (2030)

Philip IV (2100)

Celovečerec: Dvmir (2100)

Karin Sever in Emil Spanyi (2100)

Tabu (2100)

Damir Avdić (2100)

Avtomobili (2100)

Keltika 2020: RadioZastava (2100)

Trnovfest: Bataljon (2230)

15. sob

6. Reciklart - umetniški festival recikliranja in DIY kulture

Festival Radovljica: Mojstrski tečaj za kljunasto flavto z Matejo Bajt (1000 - 1700)

Ansambel Saša Avsenika (1900)

Mališa Bahat / ZMAR / Shallov / Path of Cestoda (1900)

Pivski & Panter (2000)

Modrijani (2000)

Letni oder Ruše (2000)

Tonč Feining Trio (2000)

Basolovka Jungle Limited Edition (2000)

17. Kamfest (2000)

Alfi Nipič (2030)

Jazz kamp Kranj 2020 (2030)

Jazz Punt Big Band: We Will Rock You (2030)

Etnoploč (2030)

Hamo & Tribute 2 Love (2100)

Ajd Čao (2100)

Keltika 2020: Kombo C / Miusow (2100)

Milizza -Tribute to Sting and The Police (2200)

16. ned

Mala pihalna godba Neuvirtovi Štajerci (1030)

Festival Radovljica: Duhovne arije v novem slogu (2000)

Bad Religion (2000)

Jazz kamp Kranj 2020 (2030)

17. pon

Glasba za razmišljujoče (1800)

Festival Ljubljana (2000)

Bakalina Velika (2000)

Miha Peterlič / Popotnik (2000)

FriFormA\V: Noitu - Scatter Radar (2030)

Jazz kamp Kranj 2020 (2030)

Jazz Ponedeljek: Jernej Vindšnurer kvartet ft. Ratko Divjak (2100)

Dejmo Probat Kvartet (2100)

EasyWalkers (2100)

18. tor

Kvartet flavt Con Brio (1900)

Trnovfest: Before Time (2000)

Globaluna (2000)

Festival Radovljica: Dvojni portret: Chopin in Liszt (2000)

Aleksandra Čermelj (2030)

Jazz kamp Kranj 2020 (2030)

Ivačič & Blackmore Duo (2100)

19. sre

Tao G. Vrhovec Sambolec: 0.004 Hz (1900)

ČIN x Ambientalno (1900)

Festival Seviqc Brežice: Festivalski predtakt in koncert: Nova Schola Labacensis (1930)

Kontra kvartet (2000)

Ana Kravanja & Samo Kutin (2000)

Red Five Point Star (2000)

Poletje v Šiški: Neon Wife (2000)

Trnovfest: Imperij (2000)

Špansko glasbeno plesna fantazija (2030)

Jazz kamp Kranj 2020 (2030)

Johnny Bravo Band (2030)

Julijan Erič Blues Band (2030)

Imago Sloveniae: Fantazije in trii s flavto (2030)

Kabaret večer s Tjašo Fajdiga (2030)

Mozzajik Summer Festival: Marko Črnčec Electric Trio (2030)

Alenka Godec (2030)

Opacipapa (2100)

Drago Mislej - Mef in Jani Kovačič (2100)

Re-belle: posvečeno Edith Piaf (2100)

20. čet

Festival Grounded 2020

Moonlight Sky / MoveMental / Pijammies (1800)

Drajnarjuva vampa (1800)

JazzObala Night (2000)

UD: Čedahuči / Fed Horses (2000)

Chris Eckman (2000)

Oholo! / Federacija (2000)

Swingatan (2000)

Festival Radovljica: Orfej in moč glasbe (2000)

Trnovfest: Seven Days in May (2000)

Tartini Festival: Beneški baročni orkester & Giuliano Carmignola, violina (2030)

Sounds of Slovenia Trio/Trio Sozvočja Slovenije (2030)

Jazz kamp Kranj 2020 (2030)

Večerna glasbena čarovnija v Celju (2030)

Vlado Kreslin in Big band NOVA (2030)

Samuel Lucas (2030)

Êdna (2030)

Žavbi Brothers (2100)

Trnovfest: Terra POP (2230)

21. pet

Festival Grounded 2020

Festival Lent

Festival Pisana Loka: Diskölökali (1600)

Kunigunda - Festival mladih kultur (1900)

Poletni rx:tx zbor (1900)

Gorenjski Kvintet (1900)

Koncert Mance Izmajlove in Benjamina Izmajlova (1900)

WCKD Nation (2000)

Urban & 4 (2000)

Hamo & Tribute 2 Love (2000)

Ana Kalan & Band (2000)

Anika Horvat & band (2000)

Trnovfest: Keep it S!mpl (2000)

Modrijani (2000)

Lusterdam (2030)

Eva Hren (2030)

7 A.M. / Rush to Relax (2030)

Jazz kamp Kranj 2020 (2030)

Imago Sloveniae: Kristina Oberžan kvartet (2030)

Etceteral in Jani Šepetavec kvartet (2030)

Groovie Bols (2100)

Chris Eckman (2100)

Rudi Bučar in banda (2100)

Funk Fact in Sare Lamprečnik (2200)

22. sob

Festival Grounded 2020

Festival Lent

MjuzIKK, sejem vinilnih plošč (1000)

Jazz kamp Kranj 2020 (1100)

Alles Kapot - Im Natur (1200)

Kunigunda - Festival mladih kultur (1900)

Omega Sun / SickBreed (1900)

Koncert pod oboki (1930)

Festival Seviqc Brežice: Festivalski predtakt in koncert: Beethoboen Trio (1930)

Gromofon (2000)

Vidmar & Jenko & Furlan (2000)

Modrijani (2000)

Nina Pušlar (2000)

Bilbi&Gregor (2000)

Jazz kamp Kranj 2020 (2000)

Noreia (2000)

Big Bad Wolf / Britof (2000)

Neisha (2030)

Rabih Beaini (2030)

Help! A Beatles Tribute (2030)

Tartini Festival: Ansambel Nemške komorne akademije iz Neussa (2030)

Big band NOVA s solisti (2030)

Dead Corcoras / Trobec (2100)

Leonart (2100)

Take Off (2100)

23. ned

Festival Lent

Roll Wit Tha Flava (1800)

Pisana Loka: Dan D / Vlado Kreslin (2000)

Festival Radovljica: Plesna čajanka v deželi Kranjski (2000)

Jazz kamp Kranj 2020 (2030)

Marko Škugor z gosti Erosi (2030)

Dvoriščno Okno (2100)

24. pon

Festival Lent

Kunigunda - Festival mladih kultur (1900)

Festival A dela? (2000)

Olfamož (2000)

Tartini Festival: Ansambel La Calandria (2030)

Imago Sloveniae: Vse o Beethovnu (2030)

Študentski Jam Session (2030)

Dvoriščno Okno (2100)

Tribidabo (2100)

25. tor

Festival Lent

Festival A dela?

Kunigunda - Festival mladih kultur (1600)

DIMEK & Davor Klarić (1800)

Festival Pisana Loka: Nevergreen brothers (2000)

Jure Pukl Trio (2000)

Mascara Quartet (2000)

Glasbe sveta: Boštjan Gombač & Žiga Stanič - Razpoke časa (2000)

Nikki Louder / Seine (2000)

Bakalina Velika (2000)

Trnovfest: 7ate9 (2000)

Festival Zmaj'ma mlade (2030)

ProstiPad (2030)

Ivačič & Blackmore Duo (2100)

26. sre

Festival Lent

Festival A dela?

Priredba koroške ljudske pravljice z Damjano Golavšek (1700)

ČIN x Ambientalno (1800)

Kunigunda - Festival mladih kultur (1800)

ReŠetanje: DVS MP3 Player (2000)

Trnovfest: Dare Acoustic (2000)

Festival Ljubljana (2000)

Slovenski mladinski orkester (2000)

Pisana Loka: PLIŠ in Jose (2000)

Poletje v Šiški: Mance Udovič & BUH ft. Jan Gregorka (2000)

Severa in Gal Gjurin (2000)

Festival Zmaj'ma mlade (2030)

Tartini Festival: Ansambel Il terzo suono & Giorgio Fava, baročna violina (2030)

Mozzajik Summer Festival: Jure Pukl Trio feat. Joe Sanders & Gregory Hutchinson (2030)

Julijan Erič Blues Band (2030)

1NA1: Andrej Šifrer & Manca Berlec (2030)

Kavasutra (2100)

27. čet

Festival Lent

Festival A dela?

Neposlušno - Razlika II (1600)

Eni Od Sedmih Milijard (1800)

7 A.M. / Rush to Relax (2000)

Jure Pukl Trio (2000)

UD: Matter (2000)

Zvokotok - Tilen Lebar: Emancipacije (2000)

Modrijani (2000)

Eine (2000)

32. Festival Noci v stari Ljubljani (2000)

Vocal Bača (2000)

Koala Voice (2030)

Festival Pisana Loka: Grlenice / Mile strune (2030)

Črnfest: Bossa De Novo (2030)

Trnovfest: Sentido project (2230)

28. pet

Festival Lent

Festival A dela?

Jodel Express (1900)

UD: Joker Out (1900)

Kunigunda - Festival mladih kultur (1900)

Hamo & Peter Dekleva (1900)

Lara Jankovič (1900)

Vibe Check (1900)

Rudi Bučar in Banda (1930)

Trnovfest: Ensanguinate / Sakrabolt / Armaroth / Carnifliate (2000)

22. festival Cmakajne (2000)

Vidra NI riba #4: Samuel Blues & Miha Erič (2000)

Festival Ljubljana (2000)

Tolmači duo (2000)

Koncertni atelje: Predkoncertni pogovor & koncert Valentina Štrucelj-bas klarinet, Milan Hudnik-violončelo (2000)

Pijammies / Nas 3 (2000)

32. Festival Noci v stari Ljubljani (2000)

Slovenski mladinski orkester (2000)

Festival Zmaj'ma mlade (2030)

Bowie Tribute (2030)

Purple is the Color (2030)

Črnfest: Tabu (2030)

Modrijani (2030)

NOIR (2100)

Viki Baba Brusli (2100)

Festival Burja: All Strings Detached Septet (2100)

Siddharta (2100)

Kontradikshn (2100)

29. sob

Festival Lent

Kunigunda - Festival mladih kultur (1900)

22. festival Cmakajne (2000)

Modrijani (2000)

Wave Riders: Torulsson / Skinar (2000)

32. Festival Noci v stari Ljubljani (2000)

Hamlet Express (2000)

Duo Atanasovski (2030)

Natalija Tumpej Trio (2030)

Slovenski mladinski orkester (2030)

Festival Zmaj'ma mlade (2030)

Festival Pisana Loka: Prismojeni Profesorji Bluesa (2030)

Tartini Festival: I Solisti Veneti (2030)

Nina Pušlar (2030)

Imago Sloveniae: Aleja Sniva (2030)

Balkan Boys (2100)

Festival Burja: Silence (2100)

Janez Dovč & Sozvočja Slovenije (2100)

Moon Time Quartet (2100)

30. ned

Slovenskogoriški pihalni orkester MOL Lenart (1030)

DJ PeteRoots (1800)

Festival Ljubljana (2030)

Klapa Semikantá (2030)

Blaž Gantar (2100)

31. pon

Festival Ljubljana

MinistRaNbuL (1100)

Tartini Festival: Gal Golob - violončelo, Jernej Vindšnurer - kontrabas, Samo Hude - klavir (1900)

Cene Resnik Hammond Trio (2030)

Big band Cerknica (2100)

Jazz Ponedeljek: Fake Orchestra (2100)

Basma & Orwa & Vasko Atanasovski (2200)