Koledar dogodkov / Events Calendar

 Avgust 2018 


   

1. sre

Castle - Kolpa Music Festival (1200)

Predtakt s Ensemble rosarum flores (1930)

Festival Ljubljana: Belcanto - Komorni godalni orkester Slovenske filharmonije (2000)

Mr. Big / Fozzy (2000)

Festival Kanal: Made in Yugoslavia (2020)

Ensemble rosarum flores (2030)

Marko Črnčec (2030)

Miki Solus (2030)

Okarina festival Bled: Dakh Daughters (2030)

Dayglo Abortions / Acidez / The Golers (2100)

2. čet

Castle - Kolpa Music Festival (1200)

Hannah James (2000)

Helena Blagne & Nova legija (2000)

Festival Ljubljana: Lamento - Komorni godalni orkester Slovenske filharmonije (2000)

Glasbeno poletje v Bohinju: Elvira Hasanagič in Aleksandra Pavlovič (2030)

Okarina festival Bled: Richard Thompson (2030)

3. pet

Mladinski pevski vikend Ankaran 2018

Castle - Kolpa Music Festival (1200)

Jan Kus Electric Landscapes (2000)

The Fox & The Cat (2000)

Monarch / Birushanah (2000)

Okarina festival Bled: Fanfare Ciocărlia (2030)

Okarina festival Bled: Yip Children’s Choir (2030)

Kvadriga (2100)

Prismojeni profesorji bluesa (2100)

Big Foot Mama (2200)

4. sob

Mladinski pevski vikend Ankaran 2018

Castle - Kolpa Music Festival (1200)

Festival Radovljica: Capella de la Torre (2000)

Okarina festival Bled: Guillaume Perret (2030)

Popgaraž (2100)

Koala Voice / The Mint (2100)

5. ned

Mladinski pevski vikend Ankaran 2018

Okarina festival Bled: Natacha Atlas (2030)

6. pon

Festival Ljubljana: Vladimir Mlinarić, klavir (2000)

Festival Radovljica: Esk (2000)

7. tor

Festival Ljubljana: Nazaj h koreninam - Komorni godalni orkester Slovenske filharmonije, Dimitrij Sitkovecki, violina (1800)

Festival Radovljica: The Brabant Ensemble (2000)

8. sre

Festival Ljubljana: Aleksander Gadžijev, klavir (2000)

Festival Kanal: Slavko Ivančič (2020)

Samuel Blues (2030)

Klemen Slakonja in All Star Orchestra (2030)

30. Mednarodni festival Imago Slovenia: Orkester ljudskih inštrumentov Nekrasov, dir. Andrej Šljahkov (2030)

9. čet

Brina Vogelnik trio (1800)

Trio Šardone: Ala Kart (2000)

Festival Ljubljana: Komorni godalni orkester Slovenske filharmonije, dir. Dimitrij Sitkovecki (2000)

Festival Radovljica: Mikayel Balyan-zgodovinski klavir (2000)

Duo Ofak – Mori (2030)

Glasbeno poletje v Bohinju: Eva Nina Kozmus, Ruña T'Hart in Jacques Péréz (2030)

10. pet

Improcon 2018 (1200)

Čedahuči (1800)

5. mednarodni glasbeni festival Ursus: Simfonija Remix (1900)

Uroš Planinc Group (2000)

Damir Mazrek trio (2000)

Jezdeci škrlatne kadulje (2100)

Ugrin Divjak Marenče Trio (2100)

Duo Chateau (2100)

11. sob

Improcon 2018 (1200)

Festival Radovljica: James Johnstone-orgle (2000)

Viktória Havay and the Cápok (2100)

Edo Maajka (2130)

Magnifico (2200)

12. ned

Improcon 2018 (1200)

13. pon

Festival Radovljica: Ensemble Candens Lilium (2000)

Poletni večeri v Taverni Koper: Interconnected (2100)

14. tor

Huni Kuin Kaxinawa (1900)

Luka Zavišič Trio (2000)

Poletje v Šiški: LIM (2000)

Dixi Šok band (2030)

15. sre

Huni Kuin Kaxinawa (1900)

Festival Kanal: Žuta osa (2020)

Orchestra San Marco di Pordenone (2030)

16. čet

Festival Radovljica: Božena Angelova-violina, Maxime Michaluk-violina, Jonathan Ponet-viola, Marco Testori-violončelo, Gregor Fele-violončelo (2000)

Lakeness Festival 2018 (2000)

Glasbeno poletje v Bohinju: Karol Daniš in Anton Bashynskyi (2030)

17. pet

MotörCity festival (1600)

5. mednarodni glasbeni festival Ursus: RusiЯ (1900)

Davor Radolfi & Klapa More (2000)

Lakeness Festival 2018 (2000)

Alpski kvintet (2000)

Eargon Quartet (2000)

18. sob

MotörCity festival (1600)

Adi Smolar / Samuel Blues & Miha Erič (1900)

Lakeness Festival 2018 (2000)

Festival Radovljica: Gerd Türk-tenor, Domen Marinčič-viola da gamba, Sam Chapman-renesančna lutnja, arhilutnja (2000)

Massimo (2030)

Divanhana (2100)

19. ned

Festival Radovljica: Singer Pur, Balázs Szabó-orgle (2000)

20. pon

30. Citrarski festival Prešmentane citre 2018 (1900)

Poletni večeri v Taverni Koper: Turumtay & Zaric (2100)

21. tor

18. Kulturni poletni festival Studenec 2018: Seviljski brivec (2000)

Festival Radovljica: Ansambel Cortesía, Ansambel musica cubicularis (2000)

22. sre

30. Citrarski festival Prešmentane citre 2018 (1900)

23. čet

30. Citrarski festival Prešmentane citre 2018 (1900)

Festival Ljubljana: Orkester Zagrebške filharmonije, dir. Constantine Orbelian, Marcelo Álvarez, tenor (2000)

24. pet

More Love Ensemble (2000)

Damir Imamović Sevdah Takht (2000)

Festival Ljubljana: Muzikal Vesna (2030)

King Foo (2100)

25. sob

Predtakt s Projekt Lazarus (1930)

Projekt Lazarus (2030)

Muzikal Mamma Mia! (2030)

26. ned

Danilo Kocijančič s prijatelji (2030)

27. pon

Ariel Pink / Jorge Elbrecht (2000)

Festival Ljubljana: I Solisti Aquilani, Egberto Gismonti, kitara (2000)

Festival Ljubljana: G. Verdi: Rigoletto (2000)

28. tor

Nesesari Kakalulu (2000)

Poletje v Šiški: Dimitrije Dimitrijević (2000)

29. sre

Hamlet Express (2000)

Festival Ljubljana: G. Verdi: Rigoletto (2000)

30. čet

Modrijani (2000)

Festival Ljubljana: Filharmonični orkester Milanske Scale, dir. Christoph Eschenbach, Jan Lisiecki, klavir (2000)

31. pet

Midnight Band (2000)

Bad Notion (2000)

New Swing Quartet - 50 let na odru (2030)

Festival Ljubljana: Vlado Kreslin z gosti (2030)

Klapa Intrade & Tomislav Bralić (2030)