Koledar dogodkov / Events Calendar

 Maj 2019 


   

1. sre

W.A.Mozart: Requiem (1930)

2. čet

3. pet

Apparat (2000)

Panika vol.3 w/ YNGFirefly & Cookie (2300)

4. sob

Break The Silence 16 (2100)

Ostrigina metalurgija: Cold Snap / Inmate / Decage (2100)

Pop Design / Flirrt (2100)

Las Cuerdas (2100)

Dubzilla / Kraški solisti (2200)

5. ned

Massimo (1930)

Level 50: Kal Marks / Body Says No (2100)

6. pon

Impronedeljek: jam sešn (2100)

Študentski Jam Session (2130)

7. tor

Sozvočja sveta: Aleš Hadalin & Petra Trobec (2100)

8. sre

Welicoruss / Siberian Heathn Horde (1900)

Sakralni abonma: Zbori in orkester Zavoda sv. Stanislava, dir. Damijan Močnik (1930)

Severa Gjurin z zasedbo (2000)

Šourock '19 (2100)

9. čet

Škisova tržnica 2019 (1145)

V nove zmage! 50 let Radia Študent (1900)

Oranžni abonma SF: Orkester Slovenske filharmonije, Nil Venditti-dirigentka, Urban Stanič-klavir (1930)

New Disorder / Khali (2000)

Željko Joksimović (2000)

Novomeški sakralni abonma: Zbori in orkester Zavoda sv. Stanislava (2000)

V nove zmage! 50 let RŠ: Special Request (2355)

10. pet

Simone Zanchini (1900)

Oranžni abonma SF: Orkester Slovenske filharmonije, Nil Venditti-dirigentka, Urban Stanič-klavir (1930)

Nina Pušlar (2000)

Still Corners / Jakob Kobal (2000)

Slavko Ivančić (2100)

Skyeye (2130)

Young Marco (2355)

11. sob

Georges Bizet: Carmen (1930)

Wckd Nation (2000)

ZZ Quartet (2100)

Funk Fu (2200)

12. ned

Mozartine: nedeljske matineje s Simfoničnim orkestrom RTV Slovenija (1100)

Đorđe Balašević (1930)

Vokalni abonma SF: Zbor Slovenske filharmonije, Marko Vatovec-dirigent (1930)

13. pon

Riff Action Family (2100)

14. tor

Lampiončki 2019 (1300)

Sozvočja sveta: Nika Solce (2100)

Riffeater #11: The Primals / SickBreed / Lazy Frogs (2100)

Ki je after? w. Tea Vuckovic / Marko Lük / Marcel Shock / Vannya (2200)

15. sre

Koncertni atelje DSS: Katja Porovne Silič-kitara, Matjaž Porovne-violina, Peter Brčarevič-kontrabas (1930)

Laibach (2000)

16. čet

Orkestrski cikel ND Maribor: Danski komorni orkester, dir. Adam Fischer (1930)

Kromatika 8: Simfonični orkester RTV Slovenija, Gordan Nikolić-violina (1930)

Gaetano Donizetti: Lucia di Lammermoor (1930)

Cikel Carpe Artem: Božena Angelova-violina, Levente Gidró-viola, Gorazd Strlič-violončelo, Žiga Trilar-kontrabas, Mateja Kremljak-flavta, Aljaž Beguš-klarinet, Borut Pahič-rog, Vuk Popović-fagot (1930)

Alenka Godec (2000)

Morcheeba (2000)

Repetitor (2030)

17. pet

Gaetano Donizetti: Lucia di Lammermoor (1800)

Dobrodelni koncert: Rock za Jana (2000)

Benjamin Clementine & His Parisian String Quint (2000)

Samuel Blues & Miha Erič (2100)

MRFY (2100)

KALU & The Gradient (2100)

Repetitor (2130)

18. sob

Ciklus družinskih koncertov SF: Glasbena hiša (1100)

Ajda Stina Turek & Gerson Eguiguren (1800)

Gaetano Donizetti: Lucia di Lammermoor (1930)

Flamenco A Cuerdas (2000)

Pliš (2100)

The Fox and the Cat (2100)

Repetitor (2130)

Zablujena generacija (2200)

19. ned

20. pon

Cene Resnik Free Stellar Trio ft. Rob Mazurek (2000)

Glasbeni abonma KD NG: Komorni orkester Franz Liszt (2015)

Impronedeljek: jam sešn (2200)

21. tor

35. Druga godba

Ice on Fire / Fat Butlers (2100)

Die Ärzte (2100)

Sozvočja sveta: Yani Pearl in Martin Martis (2100)

22. sre

35. Druga godba

23. čet

35. Druga godba

Milko Lazar & Kristijan Krajnčan: First Cut (1930)

Modri abonma SF: Orkester Slovenske filharmonije, Zbor Slovenske filharmonije, Grete Pedersen-dirigentka (1930)

Amabile: Rezidenčni ansambel DPG in Vasko Atanasovski, saksofon (1930)

Ajda Stina Turek & Gerson Eguiguren (2000)

24. pet

35. Druga godba

Modri abonma SF: Orkester Slovenske filharmonije, Zbor Slovenske filharmonije, Grete Pedersen-dirigentka (1930)

Rapina (2000)

Nina Pušlar (2000)

Dan D (2100)

25. sob

35. Druga godba

Goran Bregović (1900)

MRFY (2100)

26. ned

27. pon

28. tor

Gaetano Donizetti: Lucia di Lammermoor (1930)

Martin Ramoveš Band (2100)

29. sre

30. čet

Oranžni abonma SF: Orkester Slovenske filharmonije, Philipp von Steinaecker- dirigent (1930)

Gaetano Donizetti: Lucia di Lammermoor (1930)

Ajda Stina Turek & Gerson Eguiguren (2000)

Ifriqiyya Électrique (2000)

MRFY (2100)

31. pet

Oranžni abonma SF: Orkester Slovenske filharmonije, Philipp von Steinaecker- dirigent (1930)

Vojko V (2000)

Bilbi (2100)