Koledar dogodkov / Events Calendar

 Marec 2024 


       

1. pet

Druga frekvenca: Peter Baroš (1900)

Adi Smolar (1930)

FKK 3: Za mlade (1930)

Chilli Space (2000)

Thy Ligh / Afraid of Destiny (2000)

Relentless Youth / Gründ / Decair (2000)

Čule in Hočko (2000)

Dino Merlin (2000)

Slika z jezika (2000)

Jazz Club Ljubljanski grad: Fake Orchestra (2000)

Undercroft / Dekapited / Violentor (2000)

Slavko Ivančić (2030)

Osvajalci (2100)

Fujita Pinnacle (2100)

Prismojeni profesorji blues (2100)

Magazzino V (2100)

Koala Voice (2100)

Zeleno Sonce 157: Vinyl Lab (2200)

Extraction pres. DJ Tarkan (2200)

Raketa (2300)

Void Nacht w/ Schwefelgelb (2300)

2. sob

Kajetan Kovič, Jerko Novak: Maček Muri (1700)

Martin in Gregor ali od junaka do bedaka (1800)

Prifarski muzikanti (1900)

Abonma Grande: Orkester Slovenske vojske (1900)

Giacomo Puccini: Lastovka (La rondine) (1930)

Giacomo Puccini: Madama Butterfly (1930)

Piran Express (1930)

Guyođ / Saturnists / Nàire (2000)

Savršeni marginalci (2000)

Only hits! Abba Symphonic Tribute Show (2000)

Nana Milčinski (2000)

Sickbreed Acoustic Duo & gost (2000)

Midnight Lightnin' (2000)

Vagabunda (2100)

Ana Pupedan (2100)

Svojat / BibliBan (2100)

Slon in Sadež (2100)

RotorMotor / CRB (2200)

Lipa Reunion Edition (2200)

TrooniiX (2200)

K4 Temnica (2300)

3. ned

Ansambel Modrijani

Srebrni abonma: Martin Sturm, orgle (1930)

Hilde Marieh, Mariano Bulligan in Gal Furlan (2000)

4. pon

Giacomo Puccini: Madama Butterfly (1930)

Jan Sever, klavir (1930)

Jani Šepetavec Trio (2000)

Yann Tiersen (2000)

Ana & Potniki (2000)

Žiga Brank in Beata Ilona Barcza (2015)

5. tor

Boštjan Simon / Igor Lumpert Syncronicity (1900)

Argo (1900)

Julija (1930)

Abonma Amabile: Godalni kvartet C'est la vie (1930)

Harmonia Concertans: Ansambel musica cubicularis s solisti (2000)

Cathedrale (2000)

YĪN YĪN (2000)

Pamukkale Quartet (2000)

Andraž Hribar (2030)

El perro (2100)

6. sre

Tomo's Band (1900)

Ana Soklič z zasedbo (1930)

Sakralni abonma: Komorni zbor Dekor (1930)

spevSLAM 2024: 5. Tekmovanje novega slovenskega samospeva (1930)

Pogovori s skladatelji - Cikel 1808: Blaženka Arnič Lemež (1930)

Hamo & Tribute 2 Love (2000)

Lucidvox (2000)

Sukanica: Marka San (2000)

25. Rdeče zore x FriForma: Tizia Zimmermann / Pablo Lienhard (2100)

7. čet

Ansambel Modrijani

Dinamitke (1900)

Mladi virtuozi: Gašper Poprijan - tuba, Mia Kristan - tolkala (1900)

Smacked / Curbrigen (1900)

Giacomo Puccini: Madama Butterfly (1930)

SMS 4: Za razvedrilo (1930)

Klemen Slakonja & Small band (2000)

7. 3.: Studio 8.1 – Brina Kren – Locus, Mladi Raziskovalci – Gaj Bostič – Mrk (2000)

LPS (2000)

Jazz Ravne: Igor Lumpert & Codetakers (2000)

Jure Počkaj s Pozabljenim orkestrom (2000)

8. pet

Dejan Vunjak in Brendijeve barabe

Anemagenta / msn gf

Ansambel Saša Avsenika / Die Mooskirchner

Jules Massenet: Werther (1800)

Dejan Kušer, klasična harmonika (1900)

Ana Pupedan (1900)

Dan Rock Žena: Nervosa / Hellcats / Rougenoire (1900)

Pihalni orkester Izola (1900)

Manca Špik (1900)

Lana Janjanin (1930)

Erosi (1930)

Adolphe Adam: Giselle (1930)

Adi Smolar (1930)

SMS 4: Za razvedrilo (1930)

Vlado Kreslin (1930)

Alter dan žena: Before Time / Decair / Zbrucz (2000)

Niko Novak / Bordo (2000)

Hamo & Tribute 2 Love (2000)

Jana Beltran / Chris Eckman (2000)

Batista Cadillac (2000)

Tomorr (2000)

Haiku Garden / Astrid- (2000)

Igor Lumpert Syncronicity (2000)

Tabu (2000)

Jazz Club Ljubljanski grad: Anja Bukovec & Jaka Pucihar Trio (2000)

Vazz (2000)

Boštjan Gartner (2000)

Songbirds (2000)

Janez Bončina Benč (2000)

Piaf, Edith Piaf: Vesna Pernarčič (2000)

Magnifico (2000)

Disvladislav / Hexbringer / Morska bolest (2000)

Majmunska posla / Žen (2030)

Elvis Šahbaz (2030)

RotorMotor (2100)

Relentless Youth / Athenesi / Bad Time (2100)

Wtrina / Tai Chi (2100)

Koncertne zore: Punx'n'Kweenz (2100)

Drunktank / BeerBong / Smacked (2130)

Strong - Robbie Williams Tribute Band (2200)

Body Movement / Rydela / Torulsson / Skinar (2200)

K4 x Just Jam: Hamish & Toby (2300)

Groove Goddess (2300)

Cosmic Sex w/ Feloneezy (2300)

9. sob

Symphonika On the Rock

Jan Tomšič in Boštjan Gombač (1000)

Adolphe Adam: Giselle (1800)

Siddharta (1900)

Manca Špik (1900)

Lara Jankovič: Pesem za Laro (1930)

Jules Massenet: Werther (1930)

MRFY (2000)

Mal Pre Mal / Dislocated Brain (2000)

Hamo & Tribute 2 Love (2000)

Hude-Golob-Grašič-Moder Quartet (2000)

Tribute to Lil Peep (2000)

Market Garden (2000)

Zmelkoow (2000)

Vlado Kreslin in Iztok Cergolj (2000)

Strong - Robbie Williams Tribute Band (2000)

Nina Pušlar (2000)

Vita Mavrič / Jani Kovačič: Kontra - Alba - prestavljeno!!! (2000)

Ana Soklič (2030)

Drunktank / BeerBong / Smacked (2030)

Skotni vrag (2100)

Denis & Denis / Dj Skabina (2100)

Aco Pejović (2100)

Three Blind Mice (2100)

Flirrt (2100)

Hip Hop Vibes w/ IARIA, JA-SHA & guests (2200)

Klubske zore (2300)

K4 Techno Odlies Goldies (2300)

DeepEnd! - chapter XVII. (2300)

10. ned

Dejan Vunjak in Brendijeve barabe

Kvintet Vintgar in gosti (1700)

Napev - odsev (1800)

Erosi (1800)

Music is coming (2000)

11. pon

Pozdrav pomladi - Gregorčki (1300)

Neforma #108 (2000)

Borut Budo Bučar & Primož Grašič kvartet / Sax Summit Quintet (2000)

Zero Gravity Jam Session (2000)

12. tor

Sozvočja sveta: Alexandria Rising (2000)

Severa Gjurin z zasedbo (2000)

Markt(l)Xperience ft. Tim Armacost (2000)

Dave Douglas Gifts Quintet (2000)

Mia Žnidarič (2030)

Happy Ol’ McWeasel / Klon (2200)

13. sre

Tina in Gašper (1900)

Kristalni abonma: Akademski pevski zbor Maribor (1930)

Tomi Purich Trio & Eva Boto (1930)

Wolfov koncertni abonma: Andreja Zakonjšek Krt (1930)

Mednarodna dejavnost: Godalni kvartet Dissonance (1930)

Level 34 x Rosišče: Julek Ploski / ascyth (2000)

Urban Tribe Series: Ratko Divjak Experience (2000)

Plesni teater Ljubljana, HNK Ivana Zajca Rijeka (2000)

Jazz v Narodnem domu: ADHD (2030)

14. čet

Prifarski muzikanti (1700)

Mladi virtuozi: Žan Pečenik - evfonij, Blaž Kozjek - pozavna (1900)

Dobrodelna klasika (1930)

3. koncert Simfoničnega cikla (1930)

Giacomo Puccini: Tosca (1930)

Kromatika 6: SO RTV Slovenija (1930)

Mr. Bison / Kameniak (2000)

Taste of Plague / Black Ivy / Divine Inferus (2000)

Plesni teater Ljubljana, HNK Ivana Zajca Rijeka (2000)

BigBand@SiTi: Tjaša Fabjančič (2000)

Happy Ol’ McWeasel / Klon (2000)

Pangalaktični Grlorez (2000)

Aleš Rendla kvintet (2030)

Gal Furlan Quartet (2030)

15. pet

Dejan Vunjak in Brendijeve barabe

Citycentrov rojstni dan (1700)

Orkester Slovenske vojske in gosti (1700)

DJ BaYo / Jizah a.k.a. Funkenstein (1800)

Paranoid 25 let (1800)

Vinko Barić: Diskografija ex-YU punka in novega vala (1900)

Manca Špik (1930)

Batista Cadillac (1930)

Nina Pušlar (1930)

Noair (1930)

Mešalnica24: Spring edition (2000)

Klemen Slakonja & Small Band / Tinkara Kovač / ŽPZ Kombinat (2000)

Hamo in Rudi Bučar (2000)

Tomi Purich Trio (2000)

Lev (2000)

Dear Annie (2000)

Samar (2000)

Mode Inside - Depeche Mode tribute band (2000)

Little Bako Jazz Band (2000)

Jazz Club Ljubljanski grad: Brizani Jazz Project (2000)

Zlati abonma: Simfonični orkester mesta Birmingham, dir. Kazuki Yamada (2000)

MRFY (2000)

Drill / Nipke (2000)

Mile Kitić (2000)

Kosta & Friends (2030)

Pripovedovalski festival (2030)

Anika Horvat (2030)

24. obletnica Trusta (2100)

Balen (2100)

Beer Belly (2100)

Čao Portorož / Haiku Garden (2100)

Belfast Food (2100)

DLR (2100)

Po'Metra Crijeva / Kvazi Cirkus / PeñaAHeña (2130)

RotorMotor (2200)

Dreams of Arrakis (2200)

Eclypse x Sinergia (2300)

dvidevat (2300)

K4x4 w/ Commissar LAG (2300)

SelotejpTrip x Publika (2300)

16. sob

Citycentrov rojstni dan (1100)

SIM 3: Predstavitev skladatelja Lojzeta Lebiča in njegove skladbe Glasba Queenslanda (1100)

Paranoid 25 let (1800)

Janja Brlec: Citre drugače (1900)

Funk Fact (1900)

Korakova pomlad - Let's Rock - Dobrodelni koncert (1900)

Batista Cadillac (1900)

Anbot (1930)

Giacomo Puccini: Tosca (1930)

Happy Ol’ McWeasel / Klon (2000)

New Swing Quartet (2000)

Tomi Purich Balkan Jazz Group (2000)

Pripovedovalski festival (2000)

Davor Križić (2000)

PXLDOS (2000)

Danijela (2000)

Sentido project (2000)

Siddharta (2000)

Hania Rani (2000)

Murat & Partizan - Slojtsch & Frendi (2000)

Stranger Vision / Dark Ages / Space Unicorn On Fire (2000)

Žan Serčič (2000)

Ceca (2000)

Prizma (2000)

Trula koalicija / Sereš / Rizična skupina / Dajneseri (2000)

Noreia (2030)

3:rma (2030)

Zmelkoow (2100)

Hornets (2100)

Big Foot Mama (2100)

Devito & Teodor (2200)

Definitivno: Vazz / Dacho / Recycleman (2200)

Analogue/Digital w/ Lifecutter (2200)

777music pres. Distørted (2300)

Mozaix w/ Julian Muller (2300)

17. ned

Festival Bobri: Fekete Seretlek (1700)

Ringaraja (1700)

Simfonični orkester Domžale - Kamnik, dir. Zoran Bičanin (1900)

Diamanti z gosti (1900)

Iz(z)vrstni abonma: Johann Sebastian Bach - Pasijon po Janezu, BWV 245 (1930)

Pripovedovalski festival (2000)

Milan Stanisavljević kvintet (2000)

18. pon

Kavč festival

KiKi (1700)

Taake / Nordjevel / Theotoxin (1930)

Gaetano Donizetti: Ljubezenski napoj (1930)

Pripovedovalski festival (2000)

JahMoodOnJe Collective (2000)

ZVO.ČI.TI Akuzmonij Di-Fuzija (2000)

19. tor

Kavč festival

Gaetano Donizetti: Ljubezenski napoj (1500)

3. koncert Komornega cikla 2023/2024: Kvartet Ébène (1930)

Primož Grašič trio & Uroš Perić (1930)

Matej Zupan, flavta in Andreja Kosmač (1930)

Haexler / Kultivator / Ku-Ri-Boh (2000)

ZVO.ČI.TI Akuzmonij Di-Fuzija (2000)

Andrej Šifrer (2000)

Kralj Čačka (2000)

Maruša Kos quartet (2030)

20. sre

Kavč festival

16. Kulturni bazar (0800)

Noflipe (1800)

Per Lucio (1900)

Franc Kosem, trobenta in Jože Bogolin, tolkala; (1930)

Primož Grašič trio & Uroš Perić (1930)

Gaetano Donizetti: Ljubezenski napoj (1930)

SOS 3: Za slavljenca (1930)

5. koncert Carpe artem: Izobilje okrasja (1930)

21. čet

Kavč festival

Jet Black Diamonds (1100)

Pripovedovalski festival (1700)

Diskoterapija: Matic Kramar (1900)

Ansambel Spev (1930)

Primož Grašič trio & Uroš Perić (1930)

Giacomo Puccini: Tosca (1930)

808DEN vol.7 (2000)

ASI/DSI – AC/DC Tribute band (2000)

Artur Menezes (2030)

Defonija: Minam (2100)

Štimalka x Publika (2100)

Fusion PF x NTF x PEF w/ Dvidevat, Terranigma, Medin (2200)

22. pet

Ansambel Modrijani

Kavč festival

Dejan Vunjak in Brendijeve barabe

Pripovedovalski festival (1700)

Alo!Stari (1700)

The Rezidentess: Non-Aligned Sessions with Miman (1900)

Maraaya (1900)

Hišni ansambel Avsenik (1900)

MePZ Štefana Kovača (1900)

Salzmusigue (1930)

Druxy (1930)

Kočan & Band (1930)

Adi Smolar (1930)

Giacomo Puccini: Madama Butterfly (1930)

Perpetuum Jazzile (1930)

MRFY (2000)

Paul Grem (2000)

Black - Metallica tribute band (2000)

Batista Cadillac (2000)

Pineapple Therapy (2000)

Weekend Toretoure Vol.1: Macabre Demise / Athiria / Hailstone (2000)

Žan Serčič (2000)

Rudi Bučar (2000)

Siddharta (2000)

Big Foot Mama (2000)

Jazz Club Ljubljanski grad: Grafenauer Flamenko Project (2000)

Riblja čorba (2000)

Fish On Mars / Mart (2030)

Elemental (2100)

Samuel Blues (2100)

Mixtape (2100)

Universe: Psytrance Ritual (2200)

Vipers - Queen Tribute (2200)

re|publika - 3st... je naš? (2200)

Refresh: EQUISS / Moska / DVS (2230)

Back to the EuroDance (2230)

Basolovka (2245)

Pop Nation w/ Lara (2300)

K4 x Kibernet Kriminalität x Subverted w/ Öspiel (2300)

Marcela / Luna (2300)

Kibernet Kriminalität x Subverted (2300)

23. sob

Kavč festival

Ansambel Modrijani

Pero Lovšin / Fehtarji (1100)

Franz Lehár / Alojz Ajdič: Dežela smehljaja / Miši v operni hiši (1800)

Pomladna sozvočja (1900)

Pripovedovalski festival (1900)

Eva Boto (1900)

Big banda RTV Slovenija (1900)

Artistik (1900)

Prifarski muzikanti (1930)

Mike Vale (2000)

Lah & Debelić Quartet (2000)

Žan Serčič (2000)

Sovrag / Hellsword / Samperium (2000)

Raiven (2000)

Afrofever (2000)

Dickless Tracy / Degress / Divine Inferus (2000)

Silence (2000)

Vipers-Quenn Tribute (2000)

Big Foot Mama (2000)

Katice (2000)

40 Fingers (2000)

Jimmy Barka Experience / DJ SunnySun (2000)

Perpetuum Jazzile z gostjo Nino Pušlar (2000)

Slon in Sadež (2030)

Pearl Jam Tribute with TEN project (2100)

Kronika (2100)

Spizdi x CDW x Yung Vood (2100)

Miro Todosovski (2100)

Cyphre Louis / Jinho Jinza (2100)

Vlado Kreslin (2100)

Blank Out / The Devil's Rejects / Patsy Cline / Lidské Zdroje (2100)

Novadoba (2130)

Miran Rudan (2200)

Odlies Goldies w/ Sputnik (2200)

Tehnologika pres Underground Reality III (2200)

Mima & Zazi / Pick n’ Roll (2200)

Tehnopolis (2300)

Blažen DJ / Nitz / Shekuza (2300)

Lekker x K4 (2300)

24. ned

Ansambel Modrijani

Kavč festival

Festival Bobri: Vroča župa (1100)

Ansambel Saša Avsenika (1200)

Marko Vozelj z Mojstri (1700)

Giacomo Puccini: Madama Butterfly (1700)

Prifarski muzikanti (1700)

Pihalni orkester Krka in Otto M. Schwarz (1800)

Marko Škugor (1900)

Slavko Ivančić (1900)

Pripovedovalski festival (1900)

Ditka (1900)

Cynic / Obscura / Cryptosis (1930)

PVC 5: Za razmislek (1935)

Fri-fru-fra: Flavio Zanuttini, Zlatko Kaučič, Gal Furlan, Vesna Pisarović @ (2000)

25. pon

Alojz Ajdič: Miši v operni hiši (1100)

Festival Bobri: Zabobnaj zgodbo o drevesu (1700)

Kristina Ray (2000)

Mamma mia! (2000)

Severa Gjurin z zasedbo (2000)

26. tor

Abonma Glasbe sveta: Ann O'Aro (1930)

Ignor II / 2024 (1930)

Franz Lehár: Dežela smehljaja (1930)

Robert Jukič in Ana Bezjak (2000)

Space of Variations / Evermorphing / Once was Never (2000)

Sozvočja sveta: Vito Marenče flamenco duo (2000)

Lampret - Škofic duo (2000)

Duša filmskega platna (2000)

The Doc Quartet (2030)

Hï Techno Sauna (2100)

27. sre

Festival Tresk

Neposlušno 2024

Festival Bobri: Čuk na palici (1800)

Marko in Urška (1900)

Godalni in simfonični orkester Glasbene šole Zagorje (1900)

Robert Jukič kvartet & Ana Bezjak (1930)

Giacomo Puccini: Tosca (1930)

Mladi mladim: Stefanija Udicki, violina & Lara Koranjak, klarinet (1930)

Marko Črnčec G.R.O.O.V.E Session (2000)

Drago Ivanuša (2000)

Non-Aligned Sessions: Chris Pitsiokos solo (2000)

Flirrt (2000)

28. čet

Festival Tresk

Neposlušno 2024

4. koncert Mladinskega cikla 2023/2024: Iskanje zvoka (1500)

Cene Resnik Double Drums Quartet (1900)

Pripovedovalski festival (1900)

​6. obletnica od otvoritve Kluba Štala: Lê Quan Ninh / Massimo De Mattia in Gal Furlan duo (1900)

Big Foot Mama (1900)

Abonma Amabile: David Kocijan, saksofon in Lovorka Nemeš Dular, klavir (1930)

FKK 4: Za post (1930)

Kadilnica of Death: Glista / Protype 5 / Black Camo (2000)

Orto Fest: MI2 (2000)

Via Ad Aeterna (2000)

Piano Day: Manca Udovič, Blaž Avsenik in Sašo Vollmaier (2000)

LDV (2000)

Trio Firšt (2030)

Jakomini Jazz Trio (2030)

Tatovi podob: Tehnoburleska (2030)

29. pet

Neposlušno 2024

Dejan Vunjak in Brendijeve barabe

od:vod: GoldenTooth / Nikolaj / Akaj (1800)

Manca Špik (1900)

Scena festival 2024 (1900)

Faust (1930)

Maraaya (1930)

FKK 4: Za post (1930)

LPS / Babooni (2000)

Klon (2000)

Gen 26 / Morče / Amper-O-Mat (2000)

Enštalc / Kresničke (2000)

Muel (2000)

Sonica, preddogodek: Marc Vilanova – Cascade (2000)

Jazz Club Ljubljanski grad: Leopold I. in Drügi (2000)

Katalena (2000)

Slade & Get Back (2000)

She Past Away / eat-girls (2000)

Orto Fest: Goran Bare in Majke (2000)

MRFY (2000)

Čompe (2030)

Vulvathone / Morywa / Sovrag (2030)

Avtomobili (2030)

Štimalka x Publika (2100)

Çayîr, Észlelés @ Kontejnr, Postojna (2100)

Adi Smolar (2100)

AKA Neomi (2100)

Penitenziagite / Guattari / Relentless Youth (2130)

Techno Pleasure w/ Obscur, Borisha, Felkee, Veztax vs lilson (2200)

Petar Grašo (2200)

Denis & Denis / Italostboys (2200)

Pod pritiskom: Jungle vol. 10 (2200)

K4 invites Picnic artists: JOA (Jos & Loa Szala) & Pelle (2300)

Darkland: Same Old Madness & Pris (2300)

K4 invites Picnic artists (2300)

Mami’s Magic & Friends (2300)

30. sob

Neposlušno 2024

Scena festival 2024 (1900)

Cvinger / Samperium (1900)

Boštjan Gombač & Eduardo Raon (1900)

Dunraven (2000)

Psihedelavci / The Kripless / Uryan (2000)

Špil liga (2000)

De Liri (2000)

King Ubu (2000)

Cherry Duo (2000)

Žan Hauptman z bandom (2000)

Siddharta (2000)

Hamo & Tribute 2 love (2000)

Orto Fest: Elvis Jackson (2000)

Lintver / Night Crawler / The Snot (2030)

Franco Ceroici (2100)

Jazz Funk Fusion Night (2100)

Wasserdicht / Kavekanem (2100)

The Factory / Kronika (2100)

Jackson One - Michael Jackson Tribute (2100)

Oust / Human Needs / Opran možgan (2100)

K4 Roza (2130)

Trance Only Spring Hope (2200)

DJ Torulsson (2200)

Sacred Industry x Publika: Annihilation II (2300)

SNIF: Zadnji žebelj (2300)

31. ned

Scena festival 2024 (1900)

Replicant / Anachronism / Siderean (2000)

Dan D / Implozija (2000)

Pussy Wagons (2100)

Journey to Hardcore, Vol.8 (2200)

Ustanova (2300)