Koledar dogodkov / Events Calendar

 December 2022 


     

1. čet

Carmina Slovenica: Soundwalk (1500)

8. Mednarodni festival sodobne glasbe (1600)

Tim Ribič & Špela Pokeržnik (1800)

30. Mladi virtuozi - Jan Tominić (1800)

Avtomobili (1845)

Maskardh / Sovrag / Okl’s Fruitloops (1900)

Giuseppe Verdi: Nabucco (1900)

Paglej!: Ljubezen, hrepenenje, izguba - Doma s Charlesom Lloydom v letu kuge (1900)

Kromatika 4: Simfonični Orkester RTV Slovenija (1930)

Luca Stricagnoli (2000)

Sozvočja sveta: Sevdah, pita, hit do hita! (2000)

Jazz Ravne: Liv Andrea Hauge Trio (2000)

1na1: Bojan Cvjetićanin & Štras (2000)

Holy Mother / Zaria (2000)

Kaja Lorenci: Stabat. Biti ganjen. (2000)

Eva Pavli (2000)

Kočevje u Lublan (2100)

VAZZ / PTČ (2100)

2. pet

8. Mednarodni festival sodobne glasbe (1800)

Vlado Kalember (1900)

Straightline / Jegulja / Vulvarine (1900)

Uršula Ramoveš & Metod Banko (1900)

Iz francoskih salonov (1900)

Koncert zgodnje baročne glasbe 'Stylus Fantasticus' 1600 in Italy (1900)

Studio106 (1900)

Jure Počkaj s prijatelji (1900)

Tragom Olivera (1900)

Kula -Tribute to Led Zeppelin (1900)

Georges Bizet: Carmen (1900)

Nune v akciji! (1900)

PVC 3: Baltski izbor za zbor (1930)

Maja Keuc in Uroš Perić (1930)

Big River (2000)

Samuel Blues (2000)

BO! (2000)

Teresa Riemann / kje so roke / Jozo Elektronik (2000)

Jazz Club: Tinkara Kovač (2000)

Regen (2000)

Leonart z gosti (2030)

Jimi Hendrix Tribute (2100)

Drill (2100)

Zeleno Sonce 141: Tihomir Pop Asanović & prijatelji (2100)

Cikel Blue Planet: Pantaloons (2130)

A/D x VHS (Videohousesystem) (2200)

Technogym (2200)

MRFY / LPS (2200)

Edo Maajka / Mrigo & Ghet (2200)

Roots in Session (2200)

KRØK: RSN, / Lucius Light / Mr. Madness (2300)

SW:IDR w/ Jorge Gamarra (2300)

3. sob

birds of unknown (1800)

Zoltan Peter (1800)

Big Band Zagorje (1900)

JPBB & Eva Hren in Rok Nemanič (1900)

Tragom Olivera (1900)

Georges Bizet: Carmen (1900)

Forum Nove glasbe 2022____Sprememba paradigme (1930)

Nile / Krisiun / In Element / Wrath Of The Nebula (1930)

8. Mednarodni festival sodobne glasbe (1945)

Ice on Fire / Fat Butlers (1945)

Melanholiki (2000)

Dulash der DJ (2000)

Vlado Kreslin (2000)

Totalni promašaj /Hak Attak / Anti heroj / Zlom (2000)

Katarina Juvančič & Dejan Lapanja (2000)

MEF in NOB (2000)

Žan Serčič / Joker Out (2000)

Uno Drive (2000)

Joker Out / Žan Serčič (2000)

Hamo & Tribute 2 Love (2000)

Veronika Strnad / Žan Bračun (2030)

Noreia (2030)

The Stroj / Deconstructor (2100)

Superhuman Goats / Ana Pupedan (2100)

Stari pes / DJ Woo-D (2100)

Nikki Louder / Jinho Jinza (2100)

Kosta Radman (2200)

od:vod bday edition (2300)

F2F (2300)

SOLVD w/ Giammarco Orsini (2300)

4. ned

Novoletni koncert GCC

Bryan Adams (2000)

TV Moms / Sick Breed (2100)

5. pon

GA 22/23: László Kuti, klarinet, Oksana Pečeny, violina, Akemi Murakami, klavir (1800)

The Simon & Garfunkel Story (1800)

Heilung (2000)

Milky Chance / Quarry (2000)

Heilung (2000)

Forum Nove glasbe 2022____Sprememba paradigme (2000)

6. tor

Cankarjevi torki: Jessica Pavone / Marc Ribot (1900)

Klemen Slakonja & Small Band (1930)

4 kitare (1930)

Kvartet Tartini (1930)

Sozvočja sveta: Kačis (2000)

Izštekanih 10 (2000)

Plateau (2030)

7. sre

Katalena: Enci benci Katalenci (1700)

Sakralni abonma: Jurka Zoroja, Vasilij Meljnikov in Mario Perestegi (1930)

Mladi mladim: Dimitrije Savić, basbariton & Rebeka Pregelj, sopran (1930)

Carpe artem: Sinergija strun (1930)

93kb (2000)

KIBLIX 2022: Luka Uršič in Anja Mejač (2000)

8. čet

Praznična melodija (1700)

Kaja Lorenci: Stabat. Biti ganjen. (1900)

Maja Keuc - Amaya & Uroš Perić (1900)

Forum Nove glasbe 2022____Sprememba paradigme (1930)

Johann Strauss / Oton Župančič: Netopir (1930)

SMS 3: Maestro (1930)

Zagrebški trobilni kvintet (1930)

rx:tx: Skoraj 21! (2000)

Klinci (2000)

Ano Ni Mus (2000)

Teo Collori & Momento Cigano (2000)

Ana Pupedan (2000)

Magic Pound (2030)

9. pet

AKA Neomi (1900)

Seventh Station (1900)

Peter Hudnik & Matic Ajdič (1900)

Modrijani (1900)

Vlado Kreslin in Iztok Cergol (1900)

Korner vol. 2 (1930)

Nune v akciji! (1930)

Rigoletto (1930)

SMS 3: Maestro (1930)

Drevored (2000)

Boštjan Velkavrh & BV Electric Orchestra (2000)

Tantadruj (2000)

Klemen Klemen / Prismojeni profesorji bluesa (2000)

David Kreslin (2000)

SMET / Rich&Mean (2000)

All Strings Detached (2000)

Silence (2000)

Društvo mrtvih pesnikov (2000)

Jazz Club: Blaž Mencinger (2000)

BigBand@SiTi: Mia Žnidarič, dir. Lojze Krajnčan (2000)

Neon Night (2000)

Cadlag / Eraldo Bernocchi / Shekuza (2100)

Čao Portorož (2100)

Wave Riders! Decemberave (2200)

Luka Basi (2200)

David Morales (2200)

Knauf (2300)

10. sob

Tatovi podob: Tehnoburleska

25th anniversary of club Seven (1500)

Big band Krško (1900)

Nefarious Vermin / Ensanguinate / Kamra (1900)

Goran Bare & Majke (1900)

Sarcasm / Moshead / Metalsteel (1930)

Johann Strauss / Oton Župančič: Netopir (1930)

Kovačič, Poredoš, Siter in Mef (2000)

TDKM, / Munje / Anarhitekt Records (2000)

Koala Voice / Plateau / Smoking Cactus (2000)

Joker Out / MI2 / Flirrt / Lumberjack (2000)

Dear Annie (2000)

Siddharta (2000)

Roots in the woods preparty vol.1 (2000)

Dobrodelni koncert: Hauptman (2030)

Peter Hudnik & Matic Ajdič (2100)

Pearl Jam Tribute (2100)

The Over Drive Cats (2100)

Davor Radolfi & Ritmo Loco (2100)

Cunts / Mop Buckets (2100)

Nina Pušlar (2200)

Embargo / Broken Lock / Suzi Soprano (2200)

K4DNB (2300)

MASH (2300)

11. ned

Orkester dobrega moža (1700)

Marko Škugor (1800)

Božični koncert Papirniškega pihalnega orkestra Vevče (1930)

Swingatan (2000)

12. pon

Giuseppe Verdi: Nabucco (1900)

Lara Jankovič: Pesem za Laro (1930)

13. tor

Giuseppe Verdi: Nabucco (1900)

Rebeka Dremelj (1900)

Orkester Mandolina Ljubljana (1930)

Godalni kvartet Tartini (1930)

Level 27: Agat (2000)

Sozvočja sveta: Kukavičja trava (2000)

14. sre

Učenci KUDA Coda (1700)

Avsenikov klubski večer (1900)

Dora Tomori (2000)

808 DEN w/ SKYOUT, Stellar Corpse & Marka San (2000)

Zlati abonma: The King´s Consort, dir. Robert King (2000)

Tijan Grašič Quartet (2000)

15. čet

Jacques Offenbach: Orfej v peklu (1900)

Ansambel Saša Avsenika / Modrijani (1900)

Pelhan / Challenger / Black Ivy (1900)

Vlado Kreslin: Vse se da (1930)

Orkester Slovenske filharmonije (1930)

Vokalna skupina 4given (1945)

Borzak (2000)

Creedence Clearwater Revue / United Blues & Rock Explosion (2000)

Whoresnation (2000)

MARAAYA & band (2000)

Porto Morto / RotorMotor (2030)

16. pet

Širom

Gorjanske bajke (1600)

Gorjanske bajke (1800)

Ariel Vei Atanasovski, Tina Sovič & Urške Gajšt (1900)

NOAIR (1900)

Imset / Ekvorna (1900)

Nostromo : Strange New Worlds - Ljubljan (1900)

Jacques Offenbach: Orfej v peklu (1900)

Maja Keuc in Uroš Perić (1930)

Kot jaz, posvečeno Édith Piaf (1930)

Vlado Kreslin: Vse se da (1930)

Kaoz / Cowboys From Hell (2000)

Tabu (2000)

Drill (2000)

Jazz Club: Funk Fact (2000)

Rock opera (2000)

Sedefekt (2100)

Siddharta (2100)

Fantazma / BlackEqualize (2200)

Kafana Cypher: Bojsov 100 (2200)

TecHno Rotation (2200)

De/Fragment VA Vol. II Release Party (2300)

17. sob

Jacques Offenbach: Orfej v peklu (1700)

Pihalni orkester SVEA (1700)

Let 3 (1900)

Pihalni orkester SVEA (1930)

Pihalni orkester Krka (1930)

Slavko Ivančić (1930)

Vlado Kreslin: Vse se da (1930)

Hiša (2000)

Polkaholiki / BQL & Budale / Begini (2000)

Miha Guštin – Gušti (2000)

Soul Collectors / Marax / Aggrevil (2000)

ABBA Symphonic (2000)

BoB RocK (2000)

Nina Pušlar (2000)

Praznovanje 100-letnice obstoja Godbenega društva Vodice (2000)

Balkalar (2000)

Rock Partyzani (2000)

Blaž Mencinger (2030)

Jet Black Diamonds / Zelene gartroža (2100)

Spiral Mind (2100)

Gibonni (2100)

Raggalution (2100)

Elvis Jackson (2100)

Refresh: The BPM Police / DVS b2b Raketa (2200)

Miran Rudan Indesign (2200)

K4 Roza (2300)

18. ned

Božični koncert Simfoničnega orkestera RTV Slovenija

Gašper Rifelj (1800)

ABBA Symphonic (2000)

19. pon

Freevoices Show Choir (1945)

Bal Balboa (2000)

ABBA Symphonic (2000)

Lampret - Škofic duo (2000)

Igor Lumpert & Innertextures (2000)

20. tor

Rebeka Dremelj (1900)

UMPlugged (1900)

Sozvočje svetov: KGOSF, solist Bernardo Brizani (1930)

Johann Strauss / Oton Župančič: Netopir (1930)

Božični koncert zbora Opere SNG Maribor (1930)

MePz Leo Fortis Trebnje (2000)

Sozvočja sveta: Fiddle Gang Jam (2000)

21. sre

Igor in zlati zvoki (1830)

Božič s Slovenskim oktetom (1930)

Božični koncert zbora Opere SNG Maribor (1930)

Folklorno društvo Kres (2000)

Koala Voice (2000)

22. čet

Praznični koncert mladih jazz glasbenikov (1700)

Društvo mrtvih pesnikov (1900)

Andraž Hribar / Leonart (1900)

MePZ KRKA (2000)

3:rma / freekind. (2000)

23. pet

Gaetano Donizetti: Ljubezenski napoj (1900)

Balladero z bendom (1900)

Marko Hatlak Band (1900)

Nina Pušlar (1930)

Simfonični orkester SNG Maribor, dir. Simon Krečič (1930)

Petar Grašo / Mambo Kings (2000)

Klemen Klemen (2000)

MePZ Pomlad (2000)

DJ Gap', Lovro Ravbar in Blaž Korez (2000)

Jazz Club: Hauptman (2000)

BigBand@SiTi: Božični jazz koncert, dir. Sigi Feigl (2000)

Samo Hude trio (2000)

Silence (2030)

Fatter (2100)

Basolovka DnB Edition (2200)

Karma (2200)

K4x4 w/ Reka (2300)

24. sob

Činčila (2000)

Unholy Night w. Vladimir Ivkovic (2300)

Innocent Music Christmas with Aney F. - All Night Long (2300)

25. ned

Anja Bukovec in Ilonka Pucihar (1900)

Kvatropirci (2000)

Trappy Christmas (2000)

Jan Plestenjak (2000)

Magnifico (2000)

26. pon

Mrfy / Mi2 (1900)

Duo Atanasovski z gosti (2000)

Povodni mož, pop-rock muzikal (2030)

27. tor

Mednarodni gala koncert opernih arij (1930)

MRFY (2000)

SiTi za dobro musko: (2000)

Noches de Tablao: Nomad / Electric Trio (2000)

Povodni mož, pop-rock muzikal (2030)

28. sre

Diskölöka (2000)

29. čet

Space Unicorn on Fire (1900)

Glasbena komedija: Vročica (2000)

Katalena (2000)

Prifarski muzikanti (2000)

Čaga Boys / Langa (2000)

Prifarski muzikanti (2000)

Piaf, Edith Piaf: Vesna Pernarčič (2000)

Luka Basi / Vigor / Nika Zorjan / Polkaholiki / Dj Ney (2000)

Call the Cops / Warfare (2100)

30. pet

Peter Hudnik & Matic Ajdič (1900)

Orkester Slovenske filharmonije, dir. David Niemann (1930)

Jazz Rarities Lab (2000)

Jazz Club: Cherry Wine – Amy Winehouse tribute band (2000)

Britof / Jegulja (2100)

31. sob

Silvestrski koncert (1900)

Tokac in Emanuela (2000)

KočevSKA orkester & Inšpektorji (2100)

Victory (2200)

Back to the 90's: Eurodance (2300)

Feels Like 90's Were 10 Yrs Ago (2300)

Aurora Cassiopeia NY 2023 (2355)