Koledar dogodkov / Events Calendar

 Junij 2022 


   

1. sre

Gelato Sisters & The Popsicles (1930)

Zlati abonma: Orkester dobe razsvetljenstva (2000)

Petar Grašo (2030)

2. čet

Čedahuči (1900)

Mizar (1900)

Kvatropirci (1900)

SMS 6: Božanska pesnitev (1930)

1na1: Predin & Mef (2000)

Vlado Kreslin & Teo Collori in Momento Cigano (2000)

Siddharta (2000)

Katja Šulc (2030)

3. pet

Petroleum Beat Festival

Ansambel Saša Avsenika (1900)

Skova in Skovani / Infected / Masaž (1900)

PRIM (1900)

Ansambel Saša Avsenika (1900)

SMS 6: Božanska pesnitev (1930)

Žive ulice: Prifarski muzikanti (2000)

Siddharta (2000)

Večerna glasbena čarovnija (2030)

Urban & 4 / Krokar (2100)

Noč slovenskih skladateljev (2100)

4. sob

Brencl Banda

Petroleum Beat Festival

Večerna glasbena čarovnija

Aurora - glasbeno doživetje s Carmen manet (1700)

Aurora - glasbeno doživetje s Carmen manet (1900)

Nana (2000)

Perpetuum Jazzile (2030)

5. ned

Godba Ruše (1030)

Aurora - glasbeno doživetje s Carmen manet (1900)

Tartini 330: Stefan Milenković in Komorni orkester Novi Sad (2000)

Aurora - glasbeno doživetje s Carmen manet (2100)

6. pon

7. tor

Lampiončki 2022 (1700)

Glasba z vrtov sv. Frančiška: Koncert samospevov in duetov (2000)

8. sre

MENT Ljubljana

Alenka Godec & Primož Grašič trio (1930)

King Foo (2000)

9. čet

MENT Ljubljana

Kromatika 9: Simfonični Orkester RTV Slovenija (1930)

Abonma Glasbe sveta: Adriana Calcanhotto (2000)

10. pet

MENT Ljubljana

Afriška Vasfest 2022

Magnifico (1900)

Suha južina (1900)

Večerna glasbena čarovnija (2030)

Masharik (2200)

11. sob

Afriška Vasfest 2022

Večerna glasbena čarovnija (2000)

Tabu (2045)

12. ned

Afriška Vasfest 2022

13. pon

14. tor

Musica Goritiensis: koncert zmagovalca tekmovanja (2000)

St. Vincent (2000)

15. sre

63. Jazz festival Ljubljana

Zucchero (2000)

16. čet

63. Jazz festival Ljubljana

Koncert cikla Carpe artem - Nove poti (1930)

17. pet

63. Jazz festival Ljubljana

Tabu (2000)

Paul Grem / Klon (2000)

Nina Pušlar (2100)

Gramofon (2200)

TecHno Rotation (2200)

Umek / Marko Nastić / Metodi Hristov (2200)

18. sob

63. Jazz festival Ljubljana

Letni koncert APZ Tone Tomšič Univerze v Ljubljani (1930)

Bohem (2000)

HEALTH / Youth Code (2000)

Luka Basi (2000)

19. ned

Novi Fosili (2000)

20. pon

21. tor

Gal Gjurin (1900)

22. sre

23. čet

Gora Rocka

4. koncert Simfoničnega cikla (1930)

24. pet

Gora Rocka

Kul Fest 2022: Alo!Stari / The Black Proteus / Little Orchestra / Akustični Orgazem (1700)

Žive ulice: Nina Pušlar (1900)

Duilleoga (1900)

Harmonia concertans – Stara glasba na Novem trgu: Koncerti iz Ptujske zbirke (2000)

Let 3 (2000)

Siddharta (2000)

Destroyer (2000)

25. sob

Gora Rocka

Alo!Stari (2000)

26. ned

27. pon

28. tor

29. sre

Alenka Godec (2000)

30. čet