Koledar dogodkov / Events Calendar

 Avgust 2021 


           

1. ned

Festival In Memoriam prof. Peter Hafner #12

Promenadni koncert: Frajhajmska godba na pihala (1030)

69. Ljubljana Festival: Claudi Arimany in Pedro José Rodríguez (1900)

Triskell Celtic Festival: Noreia (2115)

2. pon

69. Ljubljana Festival: François Benda in Ole Kristian Dahl (1900)

Suite a trois (2030)

14. Poletni koncerti v Taverni Koper: Anika Horvat (2100)

3. tor

SUKANICA w/ DJ Woo-D (1800)

JEFF 2021: WCKD Nation / .freekind (2000)

4. sre

GCC poletje ’21 (1800)

Poletje v Šiški: Igor Božanić (2000)

Janez Bončina Benč (2000)

Kvartet Auner (2030)

Festival Poletje z biseri: Tiziana Tosca Donati alias Tosca (2100)

Piranski poletni Utrip: Tinkara Kovač (2100)

5. čet

Overjam International Reggae Festival

Bass Break (1900)

Slavko Ivančič (2000)

Seviljski brivec (2000)

Amaya in Uroš Perić (2000)

Belin (2000)

Ratko Zjaca Trio feat. Renato Chicco / Manca Fekonja & brata Jurca (2030)

43. Piranski glasbeni večeri: Trio Chagall (2100)

6. pet

Overjam International Reggae Festival

Klubski maraton: Mathias / Opran možgan

Fršlus Summer Edition (1800)

Hauptman / birds of unknown (1900)

69. Ljubljana Festival: Guy Ben-Ziony in Jens-Peter Maintz (1900)

Dojaja (1900)

Magnifico / Masharik (1930)

OFAK festiva: Emkej / Vazz / Mrigz "N" Ghet (2000)

Poletje v Šiški: Apey (2000)

Ana Čop (2030)

Nuška Drašček trio (2030)

Zoran Predin (2100)

Nina Virant in Domen Bohte (2100)

Êdna (2100)

Hamo & Tribute 2 Love (2100)

7. sob

Klubski maraton: xm1 / Mathias

Overjam International Reggae Festival

OFAK festiva: My House, My Pool (1400)

Poletni glasbeni večeri v Žički kartuziji: Nina Pušlar (2030)

Berlinski pihalni oktet (2030)

King Foo (2100)

8. ned

Overjam International Reggae Festival

Promenadni koncert: Godba na pihala KUD Janko Živko (1030)

69. Ljubljana Festival: Simfonični orkester RTV Slovenija, Ana Netrebko in Jusif Ejvazov (2030)

43. Piranski glasbeni večeri: Berlinski pihalni oktet (2100)

9. pon

69. Ljubljana Festival: Mojca Zlobko Vajgl, Eva-Nina Kozmus in Karmen Pečar Koritnik (1900)

14. Poletni koncerti v Taverni Koper: Eva Hren (2100)

Pehlivanian Operna akademija: G. Rossini - Seviljski brive (2100)

10. tor

69. Ljubljana Festival: Lana Trotovšek in Godalni kvartet Dissonance (1900)

JEFF 2021: Maria Mazotta (2000)

11. sre

Bordo z gosti (2000)

Poletje v Šiški: Maali (2000)

Kvartet Chagall (2030)

69. Ljubljana Festival: Jonas Kaufmann in Simfonični orkester RTV Slovenija (2030)

Festival Poletje z biseri: Fed Horses / Čedahuči (2100)

Piranski poletni Utrip: Ante Upedanten Banda (2100)

12. čet

Tango Jazz Quartet

Fršlus Summer Edition (1800)

Đemka - poletni jam session večeri (1900)

A-Kamela (2000)

Tabu (2000)

13. pet

Klubski maraton: xm1 / Birds of Unknown

Brutal Janez Fest (1900)

Bass Break (1900)

69. Ljubljana Festival: Arkadij Volodos (1900)

Tinkara Kovač z gosti Tinkara Kovač & Band (2000)

Poletje v Šiški: PTČ (2000)

zalagasper / 3:rma / Miro Božič & Benjamin Barbarič (2000)

Mart (2000)

Milan Stanisavljević kvintet (2030)

14. sob

Sílvia Pérez Cruz (2000)

LakeFest (2000)

Peter Hudnik & Ugowsky (2100)

Vlado Kreslin (2100)

Hamo & Tribute 2 Love (2100)

15. ned

Promenadni koncert: Slovenskogoriški pihalni orkester MOL Lenart (1030)

16. pon

69. Ljubljana Festival: Chicago, muzikal (2030)

Lovorka Nemeš Dular in Jasmina Trajčeska (2030)

14. Poletni koncerti v Taverni Koper: Golnar & Mahan Trio (2100)

17. tor

Đemka - poletni jam session večeri (1900)

JEFF 2021: Milan Stanisavljević Quintet / Jadranka Juras Band (2000)

69. Ljubljana Festival: Chicago, muzikal (2030)

18. sre

Festival Grounded 2021

Andraž Hribar (2000)

Koncert izbranih nagrajencev 50. tekmovanja TEMSIG (2030)

69. Ljubljana Festival: Chicago, muzikal (2030)

Izar in Narat (2030)

Festival Poletje z biseri: Tokac in Hamo (2100)

Piranski poletni Utrip: Jure Lesar (2100)

19. čet

Butik Festival

Festival Grounded 2021

Festival Urbano Dejanje: MRFY

GCC poletje ’21 (1800)

Noreia & Jani Kovačič in Laura Krajnc (2000)

Hamo & Rudi Bučar (2000)

69. Ljubljana Festival: Chicago, muzikal (2030)

20. pet

Butik Festival

Festival Grounded 2021

Fršlus Summer Edition (1800)

Bass Break (1900)

Magnifico (2000)

Branko Završan & band (2030)

69. Ljubljana Festival: Chicago, muzikal (2030)

Bratko Bibič & Dedley Woodleybears (2030)

Laibach (2100)

Big Foot Mama (2100)

Umek (2100)

21. sob

Butik Festival

Klubski maraton: 21. 08. 2021 Maribor, AGD Gustaf Opran možgan / Cogito Ergo Sex

ŠKM Banda / Iztok Koren (1900)

Jeannette (2100)

22. ned

Butik Festival

Promenadni koncert: Kontra kvartet (1030)

23. pon

69. Ljubljana Festival: Lolita, muzikal (2030)

Duo Gričar - Koželj (2030)

14. Poletni koncerti v Taverni Koper: Goran Rukavina (2100)

24. tor

JEFF 2021: Tokut / Sayugá (2000)

Luisa Sello in Le Agane (2030)

69. Ljubljana Festival: Lolita, muzikal (2030)

25. sre

DROPS festival 2021

Noreia & Jani Kovačič & Laura Krajnc (2030)

69. Ljubljana Festival: José Cura z gosti (2030)

Piranski poletni Utrip: Anika Horvat (2100)

26. čet

Festival Urbano Dejanje: Matter

DROPS festival 2021

33. Mednarodni festival Noči v stari Ljubljani

El Kachon (2000)

Siddharta (2000)

69. Ljubljana Festival: Slovenski nacionalni mladinski orkester in Katalena (2030)

27. pet

DROPS festival 2021

33. Mednarodni festival Noči v stari Ljubljani

Festival Urbano Dejanje: Koala Voice

Fršlus Summer Edition (1800)

Zajtrk (1930)

JEFF 2021: Veja / Čompe (2000)

ŽPZ Kombinat (2000)

69. Ljubljana Festival: Vlado Kreslin z gosti (2030)

28. sob

DROPS festival 2021

33. Mednarodni festival Noči v stari Ljubljani

Siddharta (1900)

Muzikal Nune v akciji (2030)

Aleja Sniva (2030)

MRFY / Masharik (2100)

29. ned

DROPS festival 2021

Promenadni koncert: Oldies Dixie band Maribor (1030)

Dan D: Tiho (1900)

30. pon

P. Mihelčič: Zora in čriček Lirična opera za dva glasova in komorni ansambel (1900)

14. Poletni koncerti v Taverni Koper: Roya Quartet (2100)

31. tor