Koledar dogodkov / Events Calendar

 Marec 2023 


   

1. sre

6. Zimski festival: Živa P. Peršuh & Slov. mlad. orkester (1930)

Opera Julija (1930)

2. čet

Andraž Hribar / Cadó (1900)

spevSLAM 2023 (1930)

6. Zimski festival: H. Berlioz: Rekviem / Requiem, Charles Dutoit, dirigent (1930)

Maja Keuc - Amaya in Uroš Perić (2000)

Abonma Glasbe sveta: Elida Almeida (2000)

3. pet

Belin

6. Zimski festival: 1. Finalni večer med. klav. tekmovanja, Simf. orkester RTV Slovenija, R. Castro (1800)

Nina Pušlar (1900)

Rudi Bučar Trio (1930)

Nirvana - Sex Pistols tribute - SCTP (2000)

Jazz Club Ljubljanski grad: Fed Horses (2000)

Tarja (2000)

Elvis Jackson (2100)

4. sob

6. Zimski festival: 2. finalni večer Mednarodnega klavirskega tekmovanja Festivala Ljubljana (1800)

Torul / Pavlov (2000)

MYA in kompanija (2000)

Temple of the Dog (2000)

Severina / Atomik harmonik / DJ Ney (2000)

Spiral Mind (2030)

Zmelkoow - Veliki poslovilni koncert – drugič (2100)

Nadja / Uochi Toki (2100)

5. ned

Avsenikov večer - 70 let Avsenikove glasbe (1700)

Sergej Ćetković (2000)

6. pon

Mladi mladim: Barbara Spital & Manca Rupnik (1930)

7. tor

Manca Udovič: Romanca (1900)

Srebrni abonma: Sir András Schiff, klavir (1930)

Zimbru / Đoko (2000)

8. sre

Rap VS Poezija PART II = Masayah VS dr. Igor Saksida (1900)

Silence (2000)

9. čet

Kromatika 6: Simfonični Orkester RTV Slovenija, dir. Rossen Milanov (1930)

Milizza - tribute to Sting and The Police (2000)

Avsenikov večer|: 70 let Avsenikove glasbe (2000)

Jazz v Narodnem domu: Loibner – Niggli (2030)

Ecliptic (2030)

10. pet

Kiwi Flash (1900)

4. koncert Orkestrskega cikla 2022/2023: Komorni orkester iz Mantove (1930)

Teo Collori in Momento Cigano (1930)

Perpetuum Jazzile (2000)

Elda Viler z orkestrom Ave in gosti (2000)

Hamo & Tribute 2 Love (2000)

BigBand@SiTi: Jaka Kopač, dir.Lojze Krajnčan (2000)

Jan Plestenjak s prijatelji (2000)

Jazz Club Ljubljanski grad: ViP Band feat. Karin Zemljič & David Matići (2000)

Tomaž Domicelj in Saša Olenjuk z gosti (2030)

KBO! (2100)

Höblpanku #3 (2100)

Zvita feltna (2200)

11. sob

SIM 4: Predstavitev skladatelja Georga Friedricha Haasa in razlaga skladbe Natures mortes (1100)

Dan rock žena (1900)

Nina Pušlar (1930)

Mnozil Brass (2000)

Avsenikov večeri: 70 let Avsenikove glasbe (2000)

Ana Pupedan / Nea Boi NUla (2100)

12. ned

Tina Turner - Simply The Best Tribute (1900)

13. pon

Gal v galeriji (1800)

Simfoničnega orkestra RTV Slovenija, dir. Rossen Milanov (2015)

14. tor

15. sre

SOS 4: Ure in oblaki (1930)

Simone Leitão, klavir (2000)

16. čet

Vid Ibic, klavir / Arijan Mačak, saksofon (1900)

Ljubljanski solisti & Petra Kovačič (1930)

Jazz Ravne: Miron Rafajlović Quartet (2000)

17. pet

King Cat Rhythm / The Bitch Boys (1900)

džeZZva (1900)

PVC 5: Dialog (1930)

Jazz Club Ljubljanski grad: Jure Slapar Kvartet (2000)

Luma / Ingrit Schuller (2030)

TecHno Rotation (2300)

18. sob

DA! 4: (1100)

Prifarski muzikanti z gostjo Ljobo Jenče (1900)

Abonma Grande 2022/23: Svea Zagorje (1900)

Guns N' Roses Tribute by Jailbreak (2000)

Alice in WonderBand (2000)

19. ned

Zidanje Skadra (1900)

20. pon

21. tor

22. sre

23. čet

SMS 4: Dobrodošel gost (1930)

Mladinska vokalna skupina Glasbene matice Ljubljana (2000)

Lola Marsh (2000)

Tatovi podob: Tehnoburleska (2100)

24. pet

Risk It / Combust / Reach A.D. / Smedja in Smetke / Panicka (1900)

Kvatropirci (1930)

Slavko Avsenik mlajši, Nejc Gazvoda: Tesla (1930)

4. koncert Komornega cikla 2022/2023: Trio Eusebius (1930)

SMS 4: Dobrodošel gost (1930)

Led Zeppelin 2.0 - Tribute to Led Zeppelin (2000)

Jazz Club Ljubljanski grad: Blaž Vrbič & Big Band Grosuplje - Tribute to Frank Sinatra (2000)

The Canyon Observer / Auszaat / Les Lekin (2000)

Alo!Stari (2100)

Basolovka Drum & Bass Show (2100)

25. sob

Slavko Avsenik mlajši, Nejc Gazvoda: Tesla (1930)

Cult of Luna / Russian Circles / Svalbard (1930)

Rigoletto (1930)

Jon Lord – koncert za skupino in orkester (2000)

26. ned

Uada / Afsky (2030)

27. pon

28. tor

Zlati abonma: Komorni zbor Stuttgart & Dvorna kapela Stuttgart, dir. Frieder Bernius

Slavnostni cikel koncertov ob 40. obletnici delovanja Godalnega kvarteta Tartini (1900)

29. sre

MENT Ljubljana 2023

30. čet

MENT Ljubljana 2023

Matic Sotošek, klarinet / Sara Köveš, klavir (1900)

FKK 4: Sanje, prividi, blodnje (1930)

31. pet

MENT Ljubljana 2023

Avsenikov večeri: 70 let Avsenikove glasbe (1930)

FKK 4: Sanje, prividi, blodnje (1930)

Jazz Club Ljubljanski grad: Jonathan Kreisberg Quartet (2100)