15.10.2021
K4 opening: K4ŠEZMERI
Po dolgem letu in pol koronskega premora se v klet Kluba K4 vrača življenje, švic, plesni obrati in vse, kar spada zraven.

32. sezono kluba odpirajo težkokategorniki domače scene.
Težko bi se klub K4 ponovno odprl brez dj Dojaje. Stalnica slovenskih lineupov, ki že od devetdesetih let dalje brezkompromisno sooblikuje klubsko elektronsko sceno na naših tleh. Podpisan je pod projekte kot so Consumer Recreation, Ago tela, Rotor, Temponauta, Chilli space, Kvalitat in še bi lahko naštevali. Marjan iz rokava sicer najraje vleče temne techno bangerje, tokrat pa v goste prihaja s torbo polno italo disco plat. Da bo veselo!
Družbo na malem flooru mu bo delal DJ Woo-D, še en stari maček, brez katerega nam lineup pač ni šel čez. Od boogie-ja preko disca, vse do hip hopa, zaljubljen v neodkrite glasbene zaklade brez oziranja na čas njihovega nastanka.
Petek, 15. oktober 2021, Klub K4
Zorica pre party (19.00-22.00)
Nikolaj (phi)
Klet (22.00-5.00)
mali floor
Woo-D
Dojaja (Kvalitat)
veliki floor
Tim Kern (LuckIsOn)
Evano (phi)