Koledar dogodkov / Events Calendar

 December 2022 


     

1. čet

Carmina Slovenica: Soundwalk (1500)

8. Mednarodni festival sodobne glasbe (1600)

Tim Ribič & Špela Pokeržnik (1800)

30. Mladi virtuozi - Jan Tominić (1800)

Avtomobili (1845)

Maskardh / Sovrag / Okl’s Fruitloops (1900)

Giuseppe Verdi: Nabucco (1900)

Paglej!: Ljubezen, hrepenenje, izguba - Doma s Charlesom Lloydom v letu kuge (1900)

Kromatika 4: Simfonični Orkester RTV Slovenija (1930)

Luca Stricagnoli (2000)

Sozvočja sveta: Sevdah, pita, hit do hita! (2000)

Jazz Ravne: Liv Andrea Hauge Trio (2000)

1na1: Bojan Cvjetićanin & Štras (2000)

Holy Mother / Zaria (2000)

Kaja Lorenci: Stabat. Biti ganjen. (2000)

Eva Pavli (2000)

Kočevje u Lublan (2100)

VAZZ / PTČ (2100)

2. pet

8. Mednarodni festival sodobne glasbe (1800)

Vlado Kalember (1900)

Straightline / Jegulja / Vulvarine (1900)

Uršula Ramoveš & Metod Banko (1900)

Iz francoskih salonov (1900)

Koncert zgodnje baročne glasbe 'Stylus Fantasticus' 1600 in Italy (1900)

Studio106 (1900)

Jure Počkaj s prijatelji (1900)

Tragom Olivera (1900)

Kula -Tribute to Led Zeppelin (1900)

Georges Bizet: Carmen (1900)

Nune v akciji! (1900)

PVC 3: Baltski izbor za zbor (1930)

Maja Keuc in Uroš Perić (1930)

Big River (2000)

Samuel Blues (2000)

BO! (2000)

Teresa Riemann / kje so roke / Jozo Elektronik (2000)

Jazz Club: Tinkara Kovač (2000)

Regen (2000)

Leonart z gosti (2030)

Jimi Hendrix Tribute (2100)

Drill (2100)

Zeleno Sonce 141: Tihomir Pop Asanović & prijatelji (2100)

Cikel Blue Planet: Pantaloons (2130)

A/D x VHS (Videohousesystem) (2200)

Technogym (2200)

MRFY / LPS (2200)

Edo Maajka / Mrigo & Ghet (2200)

Roots in Session (2200)

KRØK: RSN, / Lucius Light / Mr. Madness (2300)

SW:IDR w/ Jorge Gamarra (2300)

3. sob

birds of unknown (1800)

Zoltan Peter (1800)

Big Band Zagorje (1900)

JPBB & Eva Hren in Rok Nemanič (1900)

Tragom Olivera (1900)

Georges Bizet: Carmen (1900)

Forum Nove glasbe 2022____Sprememba paradigme (1930)

Nile / Krisiun / In Element / Wrath Of The Nebula (1930)

8. Mednarodni festival sodobne glasbe (1945)

Ice on Fire / Fat Butlers (1945)

Melanholiki (2000)

Dulash der DJ (2000)

Vlado Kreslin (2000)

Totalni promašaj /Hak Attak / Anti heroj / Zlom (2000)

Katarina Juvančič & Dejan Lapanja (2000)

MEF in NOB (2000)

Žan Serčič / Joker Out (2000)

Uno Drive (2000)

Joker Out / Žan Serčič (2000)

Hamo & Tribute 2 Love (2000)

Veronika Strnad / Žan Bračun (2030)

Noreia (2030)

The Stroj / Deconstructor (2100)

Superhuman Goats / Ana Pupedan (2100)

Stari pes / DJ Woo-D (2100)

Nikki Louder / Jinho Jinza (2100)

Kosta Radman (2200)

od:vod bday edition (2300)

F2F (2300)

SOLVD w/ Giammarco Orsini (2300)

4. ned

Novoletni koncert GCC

Bryan Adams (2000)

TV Moms / Sick Breed (2100)

5. pon

GA 22/23: László Kuti, klarinet, Oksana Pečeny, violina, Akemi Murakami, klavir (1800)

The Simon & Garfunkel Story (1800)

Heilung (2000)

Milky Chance / Quarry (2000)

Heilung (2000)

Forum Nove glasbe 2022____Sprememba paradigme (2000)

6. tor

Cankarjevi torki: Jessica Pavone / Marc Ribot (1900)

4 kitare (1930)

Dejan Srhoj & Bowrain (1930)

Kvartet Tartini (1930)

Klemen Slakonja & Small Band (1930)

Sozvočja sveta: Kačis (2000)

Izštekanih 10 (2000)

Plateau (2030)

Ropotarnica XXVII - Vitja Balžalorsky: ELEK3KA (2100)

Dejan Dogaja Band (2200)

7. sre

Katalena: Enci benci Katalenci (1700)

Sakralni abonma: Jurka Zoroja, Vasilij Meljnikov in Mario Perestegi (1930)

Mladi mladim: Dimitrije Savić, basbariton & Rebeka Pregelj, sopran (1930)

Carpe artem: Sinergija strun (1930)

93kb (2000)

KIBLIX 2022: Luka Uršič in Anja Mejač (2000)

8. čet

Praznična melodija (1700)

Les Babetes & The 1000 Street’s Orchestra (1900)

Kaja Lorenci: Stabat. Biti ganjen. (1900)

Maja Keuc - Amaya & Uroš Perić (1900)

Forum Nove glasbe 2022____Sprememba paradigme (1930)

Johann Strauss / Oton Župančič: Netopir (1930)

SMS 3: Maestro (1930)

Zagrebški trobilni kvintet (1930)

New Swing Quartet (2000)

Od EPK Novi Sad 2022 do GO!2025 (2000)

Klinci (2000)

Teo Collori & Momento Cigano (2000)

Ana Pupedan (2000)

Ano Ni Mus (2000)

rx:tx: Skoraj 21! (2000)

Magic Pound (2030)

9. pet

Kiki / Freekind / Severa Gjurin / X.U.L. (1900)

Seventh Station (1900)

Bomb Shell (1900)

AKA Neomi (1900)

Vlado Kreslin in Iztok Cergol (1900)

Modrijani (1900)

Peter Hudnik & Matic Ajdič (1900)

Korner vol. 2 (1930)

Nune v akciji! (1930)

SMS 3: Maestro (1930)

Rigoletto (1930)

SMET / Rich&Mean (2000)

Tantadruj (2000)

Klemen Klemen / Prismojeni profesorji bluesa (2000)

Radojka Šverko (2000)

All Strings Detached (2000)

Drevored (2000)

David Kreslin (2000)

Silence (2000)

Boštjan Velkavrh & BV Electric Orchestra (2000)

Jazz Club: Blaž Mencinger (2000)

BigBand@SiTi: Mia Žnidarič, dir. Lojze Krajnčan (2000)

Društvo mrtvih pesnikov (2000)

Neon Night (2000)

Rodoljubac / Samperium / Link der wasser / protype5 (2100)

Celovečerec: Out-Lot (2100)

Cadlag / Eraldo Bernocchi / Shekuza (2100)

Paul Grem / NOAIR (2100)

Čao Portorož (2100)

Wave Riders! Decemberave (2200)

Divje jezero / Tomaž Hostnik (2200)

Luka Basi (2200)

David Morales (2200)

Knauf (2300)

10. sob

Tatovi podob: Tehnoburleska

Bibamica na koncertu (1000)

25th anniversary of club Seven (1500)

Nefarious Vermin / Ensanguinate / Kamra (1900)

Pihalni orkester Divača (1900)

Sergej Škofljanec in Razvaline (1900)

Goran Bare & Majke (1900)

Big band Krško (1900)

Sarcasm / Moshead / Metalsteel (1930)

Johann Strauss / Oton Župančič: Netopir (1930)

Kovačič, Poredoš, Siter in Mef (2000)

Dobrodelni koncert za Barbaro (2000)

TDKM, / Munje / Anarhitekt Records (2000)

Joker Out / MI2 / Flirrt / Lumberjack (2000)

Koala Voice / Plateau / Smoking Cactus (2000)

Roots in the woods preparty vol.1 (2000)

Siddharta (2000)

Dear Annie (2000)

Dobrodelni koncert: Hauptman (2030)

Pearl Jam Tribute (2100)

The Chillers / Dire Straits Project (2100)

Peter Hudnik & Matic Ajdič (2100)

The Over Drive Cats (2100)

Davor Radolfi & Ritmo Loco (2100)

Cunts / Mop Buckets (2100)

Čao Portorož (2130)

Nina Pušlar (2200)

Embargo / Broken Lock / Suzi Soprano (2200)

K4DNB (2300)

MASH (2300)

11. ned

Hišni ansambel Avsenik / (1400)

Orkester dobrega moža (1700)

Marko Škugor (1800)

Moon Time Quartet & Ljudmila Frelih (1900)

Božični koncert Papirniškega pihalnega orkestra Vevče (1930)

Swingatan (2000)

12. pon

Božični koncert Glasbenega centra Edgar Willems (1800)

Giuseppe Verdi: Nabucco (1900)

Lara Jankovič: Pesem za Laro (1930)

13. tor

Rebeka Dremelj (1900)

Giuseppe Verdi: Nabucco (1900)

Orkester Mandolina Ljubljana (1930)

Godalni kvartet Tartini (1930)

Level 27: Agat (2000)

Sozvočja sveta: Kukavičja trava (2000)

Defonija: Vitjy Balžalorsky / Zlatko Kaučič & Boštjan Simon (2200)

14. sre

Učenci KUDA Coda (1700)

Avsenikov klubski večer (1900)

Dora Tomori (2000)

Glasbeni cikel Jutri: Aleksandra Bajde & Isabella Forciniti (2000)

Tijan Grašič Quartet (2000)

808 DEN w/ SKYOUT, Stellar Corpse & Marka San (2000)

Zlati abonma: The King´s Consort, dir. Robert King (2000)

Igor Lumpert & Innertextures (2030)

15. čet

Romana Krajnčan (1730)

Orkester Slovenske vojske in Eva Černe (1900)

Ansambel Saša Avsenika / Modrijani (1900)

Pelhan / Challenger / Black Ivy (1900)

Jacques Offenbach: Orfej v peklu (1900)

Vlado Kreslin: Vse se da (1930)

Orkester Slovenske filharmonije (1930)

Vokalna skupina 4given (1945)

Whoresnation (2000)

Borzak (2000)

MARAAYA & band (2000)

Creedence Clearwater Revue / United Blues & Rock Explosion (2000)

Kabinet čudes Brutka Bimbiča: "Hommage à cliché – Poklon klišeju (2030)

Porto Morto / RotorMotor (2030)

16. pet

Širom

Gorjanske bajke (1600)

Nipke (1700)

Gorjanske bajke (1800)

Ariel Vei Atanasovski, Tina Sovič & Urške Gajšt (1900)

Mrfy (1900)

NOAIR (1900)

Imset / Ekvorna (1900)

Nostromo : Strange New Worlds - Ljubljan (1900)

Jacques Offenbach: Orfej v peklu (1900)

Kot jaz, posvečeno Édith Piaf (1930)

Ansambel Saša Avsenika / Kvatropirci (1930)

Maja Keuc in Uroš Perić (1930)

Vlado Kreslin: Vse se da (1930)

Drill (2000)

Kaoz / Cowboys From Hell (2000)

Glasbeni cikel Jutri: Bowrain (2000)

Jazz Club: Funk Fact (2000)

Rock opera (2000)

Tabu (2000)

Parni Valjak Tribute (2100)

Sedefekt (2100)

Siddharta (2100)

Fantazma / BlackEqualize (2200)

Kafana Cypher: Bojsov 100 (2200)

TecHno Rotation (2200)

De/Fragment VA Vol. II Release Party (2300)

17. sob

Pihalni orkester SVEA (1700)

Jacques Offenbach: Orfej v peklu (1700)

New Swing Kvartet (1830)

Marko Škugor (1900)

Joe Cocker Tribute Band Slovenia (1900)

Lusterdam (1900)

Let 3 (1900)

Pihalni orkester SVEA (1930)

Pihalni orkester Krka (1930)

Vlado Kreslin: Vse se da (1930)

Slavko Ivančić (1930)

Hiša (2000)

Polkaholiki / BQL & Budale / Begini (2000)

Miha Guštin – Gušti (2000)

Severa Gjurin in Dejan Lapanja (2000)

Soul Collectors / Marax / Aggrevil (2000)

ABBA Symphonic (2000)

BoB RocK (2000)

Praznovanje 100-letnice obstoja Godbenega društva Vodice (2000)

Nina Pušlar (2000)

Rock Partyzani (2000)

Balkalar (2000)

Blaž Mencinger (2030)

Jet Black Diamonds / Zelene gartroža (2100)

MRFY (2100)

Niko Novak (2100)

Raggalution (2100)

Gibonni (2100)

Elvis Jackson (2100)

Spiral Mind (2100)

King Foo (2130)

Miran Rudan Indesign (2200)

Refresh: The BPM Police / DVS b2b Raketa (2200)

K4 Roza (2300)

18. ned

Božični koncert Simfoničnega orkestera RTV Slovenija

Gašper Rifelj (1800)

Folk Idoli (1900)

ABBA Symphonic (2000)

19. pon

Kristijan Krajnčan: Med se iskrí v temí (1930)

Freevoices Show Choir (1945)

Bal Balboa (2000)

ABBA Symphonic (2000)

Igor Lumpert & Innertextures (2000)

Lampret - Škofic duo (2000)

20. tor

Rebeka Dremelj (1900)

UMPlugged (1900)

Johann Strauss / Oton Župančič: Netopir (1930)

Sozvočje svetov: KGOSF, solist Bernardo Brizani (1930)

Božični koncert zbora Opere SNG Maribor (1930)

Harlem Gospel Choir (2000)

MePz Leo Fortis Trebnje (2000)

Sozvočja sveta: Fiddle Gang Jam (2000)

Eva Boto (2030)

Hamo & Tribute 2 Love / Leopold I. / Smetnaki (2100)

21. sre

Igor in zlati zvoki (1830)

Slavnostni koncert ob 50. juboleju TEMSIG (1930)

Božič s Slovenskim oktetom (1930)

Božični koncert zbora Opere SNG Maribor (1930)

Folklorno društvo Kres (2000)

Koala Voice (2000)

22. čet

Praznični koncert mladih jazz glasbenikov (1700)

Predstavitev knjige: Plesati na tišino (1800)

Društvo mrtvih pesnikov (1900)

Andraž Hribar / Leonart (1900)

MePZ KRKA (2000)

3:rma / freekind. (2000)

Ajda Stina Turek (2030)

23. pet

Bled Cowgirls / Fed Horses (1830)

Balladero z bendom (1900)

Gaetano Donizetti: Ljubezenski napoj (1900)

Marko Hatlak Band (1900)

Nina Pušlar (1930)

Simfonični orkester SNG Maribor, dir. Simon Krečič (1930)

Big Foot Mama / Chateau / Šank Rock / Varni paljak (2000)

DJ Baza (2000)

Magnifico (2000)

Vasko Atanasovski Trio+ (2000)

Klemen Klemen (2000)

MePZ Pomlad (2000)

Petar Grašo / Mambo Kings (2000)

Jazz Club: Hauptman (2000)

BigBand@SiTi: Božični jazz koncert, dir. Sigi Feigl (2000)

DJ Gap', Lovro Ravbar in Blaž Korez (2000)

Samo Hude trio (2000)

Silence (2030)

Robert Vatovec Big Band (2100)

Fatter (2100)

Božični Red Love Party (2100)

Hornets (2130)

Basolovka DnB Edition (2200)

Karma (2200)

K4x4 w/ Reka (2300)

24. sob

Sam's Fever (1900)

Ember (1900)

Činčila (2000)

Gedore & Gregor Ravnik (2130)

Unholy Night w. Vladimir Ivkovic (2300)

Innocent Music Christmas with Aney F. - All Night Long (2300)

25. ned

Anja Bukovec in Ilonka Pucihar (1900)

Magazzino Commerciale (1900)

Kvatropirci (2000)

Big Foot Mama / Peter Lovšin / Ana Pupedan / Norton (2000)

Jan Plestenjak (2000)

Magnifico (2000)

Trappy Christmas (2000)

26. pon

Mrfy / Mi2 (1900)

Martina Mravinec & Domen Bohte (2000)

Duo Atanasovski z gosti (2000)

Povodni mož, pop-rock muzikal (2030)

Goran Bojčevski (2100)

Bort Ross (2100)

27. tor

Mednarodni gala koncert opernih arij (1930)

Bomb Shell (2000)

Nosferatu – simfonija groze (2000)

MRFY (2000)

SiTi za dobro musko: (2000)

Noches de Tablao: Nomad / Electric Trio (2000)

Lačni Franz (2030)

Povodni mož, pop-rock muzikal (2030)

28. sre

Ditka & band in Feri Lainšček (1900)

Ansambel Saša Avsenika (2000)

Diskölöka (2000)

Lačni Franz (2030)

29. čet

Space Unicorn on Fire (1900)

Prifarski muzikanti (2000)

Katalena (2000)

Plateau / Joker Out / MRFY (2000)

Modrijani (2000)

Glasbena komedija: Vročica (2000)

Prifarski muzikanti (2000)

Čaga Boys / Langa (2000)

Piaf, Edith Piaf: Vesna Pernarčič (2000)

Luka Basi / Vigor / Nika Zorjan / Polkaholiki / Dj Ney (2000)

Call the Cops / Warfare (2100)

30. pet

Nipke / Kingston (1800)

Čuki (1800)

Panda (1900)

Peter Hudnik & Matic Ajdič (1900)

Orkester Slovenske filharmonije, dir. David Niemann (1930)

BO! / Kokosy / Vazz / Koala Voice (2000)

Jazz Rarities Lab (2000)

Jazz Club: Cherry Wine – Amy Winehouse tribute band (2000)

Britof / Jegulja (2100)

31. sob

Silvestrski koncert (1900)

HELP! A Beatles Tribute / Dejan Dogaja Band (1900)

Lim, smrad in žila / Klemen Klemen / Happy Ol' McWeasel / Within Destruction. (2000)

Tokac in Emanuela (2000)

Batista Cadillac / Vlado Kreslin & Mali bogovi / Balkan Boys (2100)

KočevSKA orkester & Inšpektorji (2100)

Bon Jovi Tribute (2130)

Victory (2200)

Back to the 90's: Eurodance (2300)

Feels Like 90's Were 10 Yrs Ago (2300)

Aurora Cassiopeia NY 2023 (2355)