Koledar dogodkov / Events Calendar

 Junij 2024 


         

1. sob

Seminar Zakladi latvijske zborovske glasbe (0930 - 1830)

NīANSA✧˖ (1000 - 2300)

APZ Tone Tomšič (1930)

Giacomo Puccini: La Bohème (1930)

Palaye Royale (2000)

Orlek (2000)

Pearl Jam Tribute with Ten project (2000)

Prifarski muzikanti (2000)

IDEM (HR) + Voado + m@c + Jan Majetič (2100)

Josipa Lisac (2100)

Lombardo / Imperij (2100)

RotorMotor (2200)

TrooniiX x Slounderground (2230)

2. ned

Vito Marenče Group

NīANSA✧˖ (1000 - 2300)

Pihalni orkester Pošta Maribor (1030)

Zbor sv. Nikolaja Litija, dir. Māris Sirmais (1100)

3. pon

Jasna Bilušić ZG Quartet (2000)

Lizette Lizette / Anemagenta (2000)

AC/DC Tribute Show "Highway to Symphony" s simfoničnim orkestrom (2000)

Harmonia Concertans: Operne arije pri Attemsovih (2000)

4. tor

Odprta vaja pevskega zbora (1815)

Škratek x Trainstation (1900)

Abonma Amabile: trobilni kvintet Contrast (1930)

Forest Ray (2000)

Godibodi selitveni koncert (2000)

Anime Sympho Show - The orchestra 38 Samurai (2000)

Glasba z vrtov sv. Frančiška: Trio Auris (2000)

Smog, NATT (2030)

5. sre

TLK: Koncerti na Ljubljanici - Godba Ljubljanskih veteranov (1700)

Jam Session (1900)

Aldo praznuje z Gallino (2000)

David Mozetič Quartet (2000)

80. letnica Partizanskega pevskega zbora (2000)

Hard Charger / Saccage (2000)

Defonija / 29. Keltika: Sašo Vollmaier, Rodrigo Amado The Bridge (2030)

6. čet

Soteska Open 2024

Wolfgang Amadeus Mozart: Così fan tutte (1100)

Rick Burger: Portreti moči (1900)

Kromatika 9: SO RTV Slovenija (1930)

Vita Mavrič / Jani Kovačič: Kontra - Alba (2000)

Etno banda Poseben gušt (2000)

Excite! (2000)

JAMirko SESSIONS (2000)

Eni od Sedmih Milijard (2000)

Pomaranča / Metalsteel (2000)

Kal’s Penny / Kingreen (2000)

1na1: Gušti & Tomi M. (2000)

Sheeva Yoga / Green Crack (2100)

7. pet

Soteska Open 2024

Wolfgang Amadeus Mozart: Così fan tutte (1930)

VIP 5: Za dušo (1930)

Maja Založnik Band (2000)

Jazz 'ma mlade 2024 (2000)

Glasba za Bizzyja: Dojaja / Eigengrau (2000)

Cerkniška noč 2024: Vlado Kreslin in Mali bogovi, Ansambel Potepini (2000)

Vita Mavrič / Jani Kovačič: Kontra - Alba (2000)

Zlati abonma: Praška filharmonija PKF, dir. Emmanuel Villaume (2000)

Petar Grašo (2000)

Salamander (2000)

Laca Collective (2000)

Ansambel Saša Avsenika (2030)

Kontradikshn / Lapilar (2100)

Amy`s Escape / Juicy Pussy (2100)

Spomin (2100)

Svojat / Kavasutra (2100)

Damir Avdić (2100)

SBO (2100)

Zeleno sonce 160: Ritem srca (2100)

Magnifico (2100)

Ezra (2100)

Nam se bo odrolal (2200)

Echo0003 w/ AUCO & Gomila (2300)

Cosmic Sex All Nite Long (2300)

8. sob

Soteska Open 2024

Bunkerfest (1400)

Grabn / Marjetice / Nightcrawler (1800)

No Offence! / Keni Nije Mrtav / Majmunska posla / Slive (1900)

Wolfgang Amadeus Mozart: Così fan tutte (1930)

Hard Unity: Sakrabolt / Spirits of Stygia / Spirits of Stygia (2000)

La Burja Latina (2000)

Cappela musicale Lauretana - Zbor fundacije kardinala Domenica Bartoluccija iz Rima (2000)

Orlek (2000)

Masayah (2000)

Octopoulpe / Pavla Zabret in Grega Kalinski (2000)

Alo!Stari / Siddharta (2000)

Svojat / Kavasutra (2000)

Cvinger / Marax (2000)

Operna noč SNG Maribor (2030)

Šank Rock (2030)

Guns'n'Roses (2100)

Majkun (2100)

Amira Medunjanin (2100)

Sucker Train Blues (2100)

Eclypse: After Dark (2300)

9. ned

Oberkrajn – Unterkrajn, Balkan macht fraj (1000)

Svatba (2000)

10. pon

30. Obletnica KC Pekarna (1100)

Izštekani - The Canyon Observer, radijski prenos in FB dogodek (2000)

Rok Zalokar Zhlehtet (2000)

Otvoritev 36. mednarodnega festivala IMAGOSLOVENIAE in Poletja v Stari Ljubljani (2100)

11. tor

Luka Gluvič z zasedbo (1900)

Luka Gluvić z zasedbo (1900)

Žigan Kranjčan Dance Infusion (2000)

Maribum Afriqui 24 (2000)

Glasba z vrtov sv. Frančiška: Koncert zmagovalcev ex aequo 4. Mednarodnega tekmovanja Musica goritiensis – disciplina klavir (2000)

Nebula (2100)

Les Lullies (2100)

12. sre

Prismojeni profesorji bluesa (1500)

TLK: Koncerti na Ljubljanici - Pihalni orkester Ljubljana (1700)

KiKi (1900)

GrabART Music: Poletni pevski večer na Nebotičniku (1930)

Pogovori s skladatelji - Cikel 1808: Godalni kvartet Accademia (1930)

Libertas festival 4 (2000 - 2300)

Dan D (2000)

Pato Nuño Quartet (2000)

Astrid- (2100)

13. čet

Gora rocka - dobrodelno ogrevanje (1700)

Leon Metek (1900)

Diskoterapija: Adrian Braatz aka. DJ Braco (1900)

FKK 6: Za konec sezone (1930)

Prismojeni profesorji bluesa (2000)

Bothers of d'Light (2000)

Slon in Sadež (2000)

Igorrr / Sanguisugabogg (2000)

Zadnji na Spisku (2000)

Libertas festival 4 (2000 - 2300)

Brina (2100)

14. pet

Prismojeni profesorji bluesa (1800)

Slovenski reggae dan (1800)

Fed Horses (1900)

FKK 6: Za konec sezone (1930)

Koala Voice / Masaž / Teku snu (2000)

Keep In Mind (2000)

Jazz 'ma mlade 2024 (2000)

Libertas festival 4 (2000 - 2300)

Kontradikshn, Curbrigen (2000)

Špil Liga: Finale 11. sezone (2000)

Politburo (2000)

Petar Grašo / Nina Pušlar (2000)

Marco Mendoza (2100)

Dan D (2100)

Marco Mendoza (2100)

Čedahuči (2100)

Domack4 (2200)

15. sob

Afriška Vasfest

Ljubljana Pride

Noč na Vrhniki - Argonavtski festival 2024 (1900)

Tretji kanu, Bort Ross (1900)

Arlo Zaria (1900)

Vidra ni riba: Kejbele Ensembele (2000)

Libertas festival 4 (2000 - 2300)

Sonica Series 2024: Maria Chavez, Morita Vargas & Lip Rouge (2000)

Suzi Soprano / Apple Valley / BibliBan / Uil (2000)

Trium (2030)

Bakalina Velika (2100)

Big Foot Mama / Jure Lesar & Krila ptice / TačMi Brass Band (2100)

Judy And The Jerks / Shitty Life (2100)

Viperstone (2130)

Knauf: Oliver Rosemann / RSN / Obscur / Tritch (2300)

16. ned

Novi slovenski šanson (1900)

Vocal BK Studio & prjatli (1900)

Big band Vrhnika & Neisha (2000)

Creative Arts Academy (2000)

Romunski narodni balet iz Bukarešte: Rajmonda (2000)

Ansambel Saša Avsenika (2030)

Bob Log III (2100)

17. pon

J.J.A. jazz trio & Flora (2000)

Baletni ansambel in orkester SNG Opera in balet Ljubljana: Trnuljčica (2000)

18. tor

Simfonični orkester SNG Maribor s solisti Akademije za glasbo (1930)

FriForma: Teth / Orsolya Kaincz & Urška Savić (2000)

Sozvočja srca: Nebovid - Hybrid (2000)

Lampret - Škofic duo (2000)

Latvijski narodni balet: Nižinski (2000)

Žan Serčič (2000)

Blanco Teta (2000)

19. sre

TLK: Koncerti na Ljubljanici - Pihalni orkester Bežigrad (1700)

Spider Festival (1800 - 2200)

Glasbeni večer na Čudnem ranču (1900)

Dan D (2000)

Marko Škugor z Danijelo (2000)

HNK Ivana pl. Zajca Reka: Romeo in Julija (2000)

Poptastica (2030)

20. čet

CMoKFEST 2024

Spider Festival (1800 - 2200)

Mirko Grozny (1900)

JamGPT (2000)

Ana Kravanja (2000)

Počeni škafi (2000)

Alenka Godec (2000)

Flirrt (2030)

Festival Ljubljana: Poletna noč (2045)

21. pet

2. Festival Mlada Nada

PRAZNIK GLASBE 2024

Festival Lent

CMoKFEST 2024

Spider Festival (1800 - 2200)

Mostovna Open Air #01 (1900)

Modeselektor (2000)

Vlado Kreslin in Iztok Cergol (2000)

Jegulja (2000)

IMAGO: Camerata Academica Ljubljana (2030)

morvern / Long Dumb Voices (2030)

Batista Cadillac (2030)

Orlek (2100)

Rudi Bučar trio z gosti (2100)

Zmelkoow (2100)

Kibernet Kriminalität (2300)

Keep in Mind Festival (2300)

22. sob

KALU in Bowrain

Festival Lent

2. Festival Mlada Nada

CMoKFEST 2024

Spider Festival (1800 - 2200)

Happy Ol’ McWeasel / Klon / Direktiva (1930)

IMAGO: Ani Frece & Hotel za Srečo (2000)

Orlek (2000)

Prljavo kazalište (2000)

Sofijin koncertni abonma: Irena Preda (2000)

Clash Of The Queens 2 (2030)

Piran Express (2030)

16. Festival Arsana (2030)

Bass Fighters (2100)

Zoran Predin in Šukar (2100)

Tabu (2100)

Gypsy Kings ft. Tonino Baliardo (2100)

Innocent Music (2300)

23. ned

Festival Lent

CMoKFEST 2024

24. pon

Festival Lent

Festival sodobne glasbe .abeceda

Kresna noč - Dan D in Samo Kutin (1830)

Samo Kutin / Dan D (1830)

IMAGO: Mladinski zbor Royal Blues (1900)

Alo Stari!, Lim Smrad in Žila (2000)

Affinity ft. Leizel Abrahams (2000)

Hamo & Tribute 2 Love (2000)

Jani Šepetavec & JCG trio (2000)

Bluzon (2000)

IMAGO: Mladinski simfonični orkester iz Bremna (2030)

Orlek (2100)

25. tor

Festival Lent

Festival sodobne glasbe .abeceda

IMAGO: Mladinski simfonični orkester iz Bremna (2000)

IMAGO: Mladinski zbor Royal Blues (2030)

Whoresnation / Endorphins Lost (2030)

26. sre

Festival Lent

Festival sodobne glasbe .abeceda

Ljubljana festival na Ljubljanici (1200 - 2200)

LF: Tosca (1930)

Ayucaba (2000)

Trip to Enter Sound (2200)

27. čet

Festival Lent

20. GoraRocka

Festival SoundGarden

Festival sodobne glasbe .abeceda

Ljubljana festival na Ljubljanici (1200 - 2200)

Ditka (1900)

Vokalni večer glasbenega studia Note zlatá, (1930)

Katja Šulc (2000)

Večer Balaševićeve uglasbene poezije (2000)

Nika Solce (2030)

Uroš & Tjaša (2030)

LF: Grk Zorba (2100)

28. pet

Festival Lent

Festival SoundGarden

20. GoraRocka

Festival sodobne glasbe .abeceda

Ljubljana festival na Ljubljanici (1200 - 2200)

Shamanika Kreativa (1900)

Summer Gas (2000)

Trkaj, Klemen Klemen (2000)

Tiziana Bertoncini & Thomas Lehn (2000)

Pavlov (2000)

The Moonlighting Orchestra (2030)

Nina Pušlar (2030)

Orlek (2100)

Krom: Blender (2100)

Dejan Lapanja & Gašper Peršl / Divje jezero (2100)

Baletni dragulji (2100)

LF: Rade Šerbedžija (2100)

Teden mladih 2024 (2100)

The Blues and Roll Experience (2130)

29. sob

Festival SoundGarden

FKK - Festival Kulture Kostanjevica

Festival Lent

20. GoraRocka

Basolovka (1900)

Slive / White Stain / Pink Panker (2000)

Siddharta (2000)

Luigi Maria Maesano Trio (2000)

XSKULL8, Argo (2030)

Ormoško poletje: Perpetuum Jazzile (2100)

Gibonni (2100)

30. ned

LF: Afro Latin Jazz Orchestra & Arturo O’Farrill-klavir (2100)